İhtişamın Yeni Adresi SeaPearl Ataköy

SeaPearl Ataköy, 132 bin 955 metrekare satılabilir alana, 6 bin 185 metrekare gölet alanına, 33 bin metrekare de yeşil alan ve yürüyüş yollarına sahip...

 
 

Projeler

Kuzu Grup tarafından Kat Gayrimenkul'un arazisine bina edilen SeaPearl Ataşehir 2 etaptan oluşuyor. İlk kısımda 20 katlı 4 blokta 631 ünitenin yer almakta olduğu projede İkinci etapta 5 blokta 700 ünite yer almakta. Takriben 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle İstanbul'un denize sıfır premium projesi olarah hayat bulan SeaPearl Ataköy konut prjesi zeminden zirveye, kapanmaz denizi gören bir manzaraya sahip olacak.

SeaPearl Ataköy, 132 bin 955 metrekare satılabilir alana, altı bin 185 metrekare gölet alanına, 33 bin metrekare de yeşil alan ve yürüyüş yollarına sahip. 1+1'den 4,5+1'e daire tiplerinin bulunmuş olduğu projede teslimlerin; doğu diye adlandırılan ilk kısımda Temmuz 2017'de, batı diye adlandırılan ikinci etapta ise 2018'de gerçekleşmesi bekleniyor.

SeaPearl Ataköy'ün dalgalardan ilham aldığı dış hatları ile denizin ruhu projenin bloklarına yansıyor. SeaPearl Ataköy bin ikiyüz metre sahil şeridine de sahip ilk hayat projesi ve Forbes Türkiye'ye göre: 'İstanbul'un Getiri Potansiyeli Azami Projesi'.

Seapearl Ataköy Sosyal etkileşim alanları
SeaPearl Ataköy'de, hemen yanıbaşınızda Jumeirah Group'un işleteceği dünyanın en lüks otellerinden biri yer alıyor. İçinden sular geçen benzersiz bir lobi alanına sahip otel, mimari tasarımıyla size olağanüstü bir atmosfer sunuyor. Dilediğiniz zaman özel misafiri olarak yararlanabileceğiniz üst düzey olanaklara sahip spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, hamamı, saunası ve SPA'sı ile ayrıcalıklı yaşamınıza konfor ve prestij katıyor.
Otel içinde mağazaları bulunan dünyaca ünlü markalarla en güncel moda trendlerini yakından takip edebilir, tarzınızı özgürce yaşayabilirsiniz. 1. sınıf restoranında, en usta aşçıların yarattığı, dünya mutfaklarından eşsiz lezzetlerle damak zevkinize yeni tatlar katabilirsiniz.

Projede Sizi her gün sultanlar gibi ağırlamaya hazır, barok tarzı büyüleyici peyzaj alanı, Osmanlı ile Fransız saray mimarisinden esinlenerek tasarlandı. Geçmişten geleceğe benzersiz dokunuşlar ile duygularınızı taçlandıran ve araç girişi olmayan 33 bin m2'lik bu alan, bin ikiyüz m uzunluğundaki sahil bandıyla bütünleşiyor. Açıkça Avrupa'nın botanik bahçeleri gibi zengin doğal çeşitliliği, doğal dokuya uyumlu biyolojik göleti ve İnci Adası ile beraber, SeaPearl Ataköy'ün saraylara layık güzelliğini gözler önüne seriyor.

SeaPearl Ataköy Fiyatları
Projede 1+1 dairelerin fiyatları KDV dahil 850 bin dolardan başlıyor. Yüzde 30 peşinat 24 ay 0 faizli standart bir ödeme planının olduğu SeaPearl Ataköy'de kişiye özel ödeme koşulları da sağlanabiliyor.

SeaPearl Ataköy Nerede
Denizle aranıza hiç kimsenin giremeyeceği SeaPearl Ataköy sahil yolunun 1 numaralı konumunda yer alıyor. İstanbul'un en lüks ve seçkin semtlerinden Florya ve Yeşilköy'e komşu olan SeaPearl Ataköy, yaşam ve eğlence kompleksi Ataköy Marina'ya 3 dakika, popüler alışveriş merkezleri Aqua Florya, A-Plus, Galleria ve Capacity'e birkaç dakika mesafede. Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Mısır Çarşısı ve Ayasofya gibi turistik noktaların bulunduğu dünyaca ünlü tarihi yarımada ise SeaPearl Ataköy'den sadece 13 dakika uzaklıkta.

Asya ve Avrupa'yı deniz altından bağlayan Marmaray'ın peşi sıra, yapımı devam etmekte olan ve 15 dakikada Anadolu yakasına ulaşım sağlayacak Avrasya Tüneli, hızlı tren ve metro duraklarına yakınlığı, Atatürk havaalanına yalnızca 6 dakikalık mesafesiyle SeaPearl Ataköy, deniz, kara ve hava ulaşım ağlarının kesişme noktasında bulunmaktadır

SeaPearl Ataköy, yakın çevresiyle de bir yatırım merkezi. Var olan marinanın 2,5 kat büyütülmesiyle kurulacak olan, mağazaların ve restoranların yer almış olacağı A ve A+ alışveriş caddeleri, beş yıldızlı oteller gibi yeni yatırımlarla bölüm, her geçen gün katlanarak artan bir yatırım değeri sunuyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Emlak Mimar