İş hayatının kalbi Maslak’ta atacak

Koçkaya Holding – Saral Şirketler Grubu ve Altınbaş Holding’in birlikteliği ile, bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza atan ödüllü mimar Emre Aro...

 
 

Emlak Rehberi

MaslakNo1 Ofis Plaza ile yeni dönem başlıyor. İş dünyasının 1 numaralı firmaları, şehrin merkezi olan Maslak’ta, trafik ve ulaşım problemi yaşamayacakları, yeşille iç içe ofisler kiralayarak, iş ve yaşam kalitelerini yükseltiyor.

Koçkaya Holding – Saral Şirketler Grubu ve Altınbaş Holding’in birlikteliği ile, bugüne kadar bir çok başarılı projeye imza atan ödüllü mimar Emre Arolat, “Maslakno1” Ofis Plaza ya farklı bir mimari çalışmayla hayat verecek. Maslakno/1 Ofis Plaza, konumu itibarı ile ana arterler olan Sarıyer – Maslak, Beşiktaş – Zincirlikuyu – FSM – Boğaziçi Köprüsü ve Ayazağa – Kağıthane – Kemerburgaz çıkışlarında yer alır. Trafik engeline takılmadan, Metro, TEM bağlantısı yahut Kağıthane üstünden Ofis Plazaya ulaşım sağlamak çok kolay.

İş hayatında zaman geçtikçe yarıştığımız bugünlerde “Maslakno/1” Ofis Plaza sizi hayata hemen bağlayacak yakınlıkta. Ek olarak ferah mimarisiyle, VIP ofisleriyle, en son teknoloji yeşil bina sistemiyle, son derece güvenlikli özellikleriyle “Maslakno/1” Ofis Plaza bir adım daha öne çıkıyor. Plaza yirmi 26 kattan oluşuyor, 20 adet tek kat ofis olacak biçimde, beş katı ise otoparka ayrılmış haldedir. Yaşam katında, toplantı salonu, cafe, sağlık merkezi gibi yiyecek ve ek hizmetler ile profesyonel iş hayatının ihtiyacı olan her şey bulunur. Maslak No/1 Ofis Plaza, her katta sahip olduğu kat bahçeleri, yeşil terasları, geniş bahçe ve havuz alanları ile oksijen kaynağı oluşturur. Ek olarak Maslak No/1 Ofis Plaza, azami enerji verimliliği için binada kullanılan sistemler vesilesiyle, benzer plazalara göre %40 enerji tasarrufu sağlayacak bir bina durumuna getirilmiştir. Dünya genelinde kabul gören yeşil bina sertifikası olan LEED GOLD sertifikasını da almaya adaydır.

Emlak Mimar