Huzurlu Marmara’da erken teslim

Beylikdüzü’nün merkezine konumlandırdığı Huzurlu Marmara projesinde erken teslime hazırlanan Huzurlu İnşaat, 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan pr...

 
 

Emlak Rehberi

Beylikdüzü’nde inşa ettiği “Huzurlu Marmara” projesinin yüzde 80’ini tamamlayan ve teslimleri belirttiği tarihten 1 sene erkene çeken Huzurlu İnşaat, sınırlı sayıdaki daire ve ticari üniteleri erken teslim avantajıyla sunuyor.

Beylikdüzü’nün merkezine konumlandırdığı Huzurlu Marmara projesinde erken teslime hazırlanan Huzurlu İnşaat, 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan projesini söz verdiği tarihten 1 yıl öne çekti.
Ekim 2018’de teslim edilmesi planlanan projede teslimler 1 yıl öne çekilerek 2017 sonunda sahiplerine teslim edilecek.

Bayram Bıyıklı; “Erken teslimi klasik hale getirdik”

Huzurlu Marmara projesinde erken teslime hazırlandıklarını belirten Huzurlu İnşaat Yönetim başkanlığı Başkanı Bayram Bıyıklı; Şantiye alanında 500 çalışanımızla projeyi hızla bitirme gayreti içindeyiz. 500 konut ve 27 ticari ünitenin yer almakta olduğu Huzurlu Marmara projemizde inşaatın yüzde 80’i tamamlandı ve ince işçiliklere başlanıldı. Ekim 2018’de planlanmakta olan projemizde teslimleri 1 sene erkene çekerek bu yılın sonuç kısmında hak sahiplerine teslim etmeyi hedefliyoruz. Dairelerin büyük bölümünün sahiplerini buldu. Son daire ve ticari üniteleri de avantajlı ücretlerle sunuyoruz.’’ dedi.

Deniz manzarası olan daireler

27 bin metrekare arsa, 18 bin 320 bin metrekare inşaat alanı üstünde konumlanan projede; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip konut seçenekleri yer alır iken, konutlar 97 metrekare ile 177 metrekare aralığında farklılaşan büyüklüklere sahip.

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Huzurlu Marmara Beylikdüzü’nde sınırlı sayıdaki daireler 464 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 85’i yeşil alana ayrıldı

Yüzde 85’i yeşil alan ve peyzaj alanlarının yer aldığı projede; göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor.

Merkezi lokasyon

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Huzurlu Marmara, İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5, Sağlık Kurumları, Eğitim Kurumları ve AVM’lere yakın bir yerde konumlanıyor.
Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzü Metrosu, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alıyor.

Emlak Mimar