HEP İstanbul’da Sınırlı Sayıdaki SIRA EVLER Satışta

HEP İstanbul'da az katlı mimarisi, geniş yaşam alanları ve 60 metrekareye varan bahçeleriyle HEP beklediğiniz SIRA EVLER ise şimdi satışta.

 
 

Projeler

Tekfen Emlak Gelişme'nin merakla bekleniyor olan projesi Hep İstanbul, Esenyurt'taki Horoz Lojistik'in arazisi üstüne kuruluyor. CM Mimarlık tarafından tasarımı yapılmış olan projede değişik tiplerde 1.424 konut ve 25 ticari ünite yer alacak. 253 bin metrekare inşaat alanı bulunan projenin 1+1'ler 70-76 ve 86 metrekare, 2+1'ler 115-125 ve 143 metrekare, 3+1'ler ise 157 ve 240 metrekare bazında belirlendi. Proje, 11 yüksek blok ve 14 sıra ev bloğundan oluşuyor.

HEP İstanbul'da az katlı mimarisi, geniş yaşam alanları ve 60 metrekareye varan bahçeleriyle HEP beklediğiniz SIRA EVLER ise şimdi satışta.

Size ayrıcalıklı bir yaşam alanının kapılarını açan Sıra Evler, yüksek katlı bloklardan ayrı girişi, mutfak ve salonlarınızın bahçeye açıldığı yeşil alanları ile hayal ettiğiniz yaşamı doğayla birleştirerek size sunuyor.

Bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek halde dizayn edilmiş Sıra Evler, geniş aileler ve dostlarıyla zaman geçirmeyi sevenler için tasarlanmış 3+1 ve 4+1 dubleks evleriyle, size özel olan deck ve bahçe kullanım alanlarını birleştirerek hayal ettiğiniz her şeyi evinizde birleştiriyor.

HEP İstanbul'da Kendinize Ait Depo

Projede dış mekan kurgusu ile iç mekanlar arasındaki sınırlar gerek kullanım gerekse de görsel olarak esnetilmiştir. Bir site, kent içerisinde kendine dönük bir yapılaşma değil, zaman ölçeği dahilinde bir yaşam alanı, komşuluk ilişkilerine imkan tanıması potansiyelini taşıyan bir proje olarak tasarlanmıştır.

Basketbol, futbol ve tenis sahalarında yalnız olarak spor yapmak istemiyorsanız HEP İstanbul tam size göre. 7'den 70'e her bireyin faydalanabileceği bu spor yapma bölgeleri, spor yapmayı çok çok eğlenceli hale getirecek. Açık ve kapalı yüzme havuzlarında ister yaz ister kış, suyun dinginliğini yaşayacaksınız.

Aracınız kapalı otoparkınızda, otoparkınız da evinizin altında. Ek olarak HEP İstanbul'da her insanın eşyalarını saklayabileceği bir deposu var.

HEP İstanbul Çevre Dostu

HEP İstanbul, Amerikan Yeşil Binalar Konseyi (USGBC) tarafından verilen LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) sertifikasına adaydır. Proje, bölümünde ilk LEED sertifika adayı konut projesi olarak sektöre öncülük ediyor.

HEP İstanbul'un peyzaj tasarımında açık ve yeşil alanlar biri birine doğal akışla bağlanmıştır. Zengin bitki örtüsü vesilesiyle ekolojik bir çevrede, bol oksijen içerisinde yaşama bağlanacaksınız. Zeytin, nar ve manolya ağaçları ile yaz kış kendinizi hep iyi hissedeceksiniz.

HEP İstanbul Lokasyon

E-5 ve TEM bağlantı yolu kesişiminde yer almakta olan HEP İstanbul, metrobüse ve yakın zamanda hayata geçecek olan Bakırköy - Beylikdüzü metrosuna yürüyüş uzaklığında.

HEP İstanbul'da daireler ikibin onyedi senesi içinde teslim edilecek.

HEP İSTANBUL Ayrıntılı bilgi edinmek için mutlaka ziyaret edin

Emlak Mimar