Hayat Eskişehir Flora Evleri ile daha güzel

Sosyal donatılarEskişehir Flora Evleri projesinde, otopark, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, fitness center, bay, bayan sauna, masa tenisi, m...

 
 

Projeler

Esoto İnşaat'ın Eskişehir'de 12 bin 627 metrekare arsa alanı üstüne bina edilen 11 bin 607metrekare yeşil alan ve sosyal tesis alanı bulunan Flora Evleri modern mimarisi, son teknoloji alt ve üst yapısı, nitelikli tasarımıyla dikkat çekiyor. Esoto İnşaat tarafından Eskişehir Tepebaşı'nda 12 blok olarak inşaa edilmektedir. Eskişehir Flora Evleri'nde yalnızca 4+1 konut tipleri yer almakta.Nisan ayında teslimlerin yapılacağı projede bulunan 72 dairenin her biri akıllı ev sistemleriyle donatılmış durumda bulunuyor.

Sosyal donatılar
Eskişehir Flora Evleri projesinde, otopark, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, fitness center, bay, bayan sauna, masa tenisi, mini sinema, bilardo, air hockey, merkezi jeneratör sistemi, 24 saat güvenlik, tüm dairelerde klima sistemi, çok amaçlı sosyal tesis alanı, yürüyüş alanları ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Emlak Mimar