GROHE Rainshower® WaterColours bahar koleksiyonu

GROHE Rainshower® WaterColours Bahar Koleksiyonu altı cazip rengi ile banyosunu yenilemek isteyenlere kolay ve hızlı çözümler sunuyor. Hale şeklindeki...

 
 

Dekorasyon

GROHE Rainshower® WaterColours Bahar Koleksiyonu altı cazip rengi ile banyosunu yenilemek isteyenlere kolay ve hızlı çözümler sağlıyor.

GROHE Rainshower® WaterColours Bahar Koleksiyonu altı cazip rengi ile banyosunu yenilemek isteyenlere kolay ve hızlı çözümler sunuyor. Hale biçimindeki ödüllü tasarımıyla büyük beğeni toplayan Rainshower® Icon modelinin daha geliştirildiği bu tasarım estetik ve mühendisliği birarada sunuyor.

GROHE DreamSpray® teknolojisi Rain akış seçeneği ile duş yapma keyfini su tasarrufu ile buluşturuyor. GROHE Rainshower® WaterColours Natural Collection el duşları, ortasındaki açıklığa karşın yağmura benzer su akışı hasebiyle cildimizde yumuşacık su zerreleri dokunuşu hissedilmesini sağlıyor.

Rahat ve keyifli bir duş için, SmartRain® akış seçeneği ile krom gövdesindeki EcoButton tarafından su tüketimini yüzde 40 oranında azaltırken rahatlık ve kolaylıktan da ödün vermiyor. Bu buton vesilesiyle ister iseniz su akışını duş sırasında azaltabilir, saç yıkama gibi daha çok su akışı gerektiren hallerde artırabilirsiniz. Üründeki GROHE EcoJoy® teknolojisi ile su tüketimi dakikada 9,4 litreye kadar indirilebiliyor.

GROHE Rainshower®’ın tasarımı ile ödül alan el duşları doğal çizgileriyle günümüzün modern mimarları ve iç tasarımcıları tarafından oluşturulan banyoları tamamlıyor.

Emlak Mimar