Gri doğal taşların büyüsü Tureks Stone’da

Tureks Stone’un ev ve ofis yaşamının tüm alanları için özel olarak ürettiği gri renkleri içeren doğal taş koleksiyonları mekanları büyüleyici bir güze...

 
 

Dekorasyon

Tureks Stone, ev ve ofis yaşamının bütün alanlarına münasip tasarım çeşitliliği ile doğal taşların değişik gri renklerini mekanlara taşıyor, dekorasyon tarzlarıyla çarpıcı bir uyum sağlayan özgün kompozisyonlar yaratıyor.

Tureks Stone’un ev ve ofis yaşamının bütün alanları için özellikle ürettiği gri renkleri içeren doğal taş koleksiyonları mekanları büyüleyici bir güzellikle buluşturuyor.

Salon, ofis, banyo ve mutfak aydınlatma sistemleriyle çok çok yüksek bir görsellik sağlayan Tureks Stone gri doğal taş serisi, grinin en doğal durumunu dekorasyona taşıyor, yenilikçi tasarım gücüyle mekanlara farklı görünüm kazandırmayı başarıyor.

Doğal taşların kendine münhasır dokusunu zedelemeden özel teknikle işleyen Tureks Stone, sade doğal grinin yanında ek olarak değişik doğal gri renkleri de bir araya getirerek özgün kompozisyonlar oluşturuyor, geçişli geometrik formlarıyla hassaten banyo ve mutfak gibi yaşam alanlarında yoğun bir algı yaratıyor. Dekorasyona gri doğal taş koleksiyonunu kazandıran Tureks Stone’un özgün serisi, değişik dekorasyon tarzlarıyla çarpıcı bir uyum da sağlıyor.

Emlak Mimar