Greenist’te maliyet artışları fiyatlara yansıtılmadı

Greenist projesinde; spor sahası, oyun parkları, bisiklet parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu, özel çocuk kulübü, hobi odaları, fitness salonu, pilat...

 
 

Projeler

Saray Grup'un ilk konut projesi olan Greenist, İstanbul Avrupa Yakası Basın Ekspres Yolu'nda kullanıma sunuluyor. Çevreci özellikleri ile fark yaratan proje, 83 bin metrekare arsa üstüne yayılıyor. 174 adet dairenin bulunmuş olduğu Greenist projesi, 5 bloktan oluşuyor.

Greenist projesinde; spor sahası, oyun parkları, bisiklet parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu, özel çocuk kulübü, hobi odaları, vücut geliştirme salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odaları, duş ve soyunma odaları, oyun salonu, kafe ve restoran ve vitamin bar gibi sosyal kullanım alanları yer almakta.

Türkiye'nin en büyük havalimanı olan Atatürk Havalimanı ile E-5, TEM ve sahil yolunu birleştiren Basın Ekspres Yolu üzeirbde bina edilen Greenist'te yer almakta olan daireler 1 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon, dört oda bir salon, 4,5 oda bir salon ve 5 oda bir salon daire türlerinde dizayn edildi. Projedeki dairelerin hacimleri 74 metrekare ile 315 metrekare arasında değişmekte.

Greenist'te fiyatlar

Greenist projesinde ev fiyatları 417 bin tl'den başlamak suretiyle yükseliyor. Greenist projesinden daire sahibi olabilmek isteyenler yüzde 25 peşinat ödemesi yapınca kalan tutar banka kredisi ile vadelendirilebiliyor.

Saray Grup Yönetim başkanlığı Üyesi Talin Saraylı Dikici yapıtığı açıklamada, "Basın Ekspres Yolu ve çevresi, birbiri ardına bina edilen ofis, otel, avm center rezidans projeleri bölümdeki arsa fiyatlarını yüksek miktarda artırdı. Benzer zamanda son günlerde dövizdeki ve buna bağlı olarak inşaat malzemelerindeki artış da fiyatları gözle görülmektedir şekilde değiştirdi. Bölümde arsa satış fiyatları metrekare başına 7000 TL'ye yükseldi. Greenist olarak, hayatın başladığı; açık/kapalı sosyal alanların yer almakta olduğu butik projemize maliyetlerdeki bu artışları yansıtmadık ve arsa fiyatına ev satmaya devam ediyoruz." diye konuştu.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar