Graniser Seramik 14 yeni ürünle dünya vitrini Cersaie’de

Farklı konsepti ile her yıl olduğu gibi bu yılda fark yaratmayı hedefleyen Graniser Seramik, mevcut ebatların yanı sıra algıda fark yaratacak geniş eb...

 
 

Dekorasyon

Graniser Seramik, trend yaratacak 14 yeni ürünüyle seramik sektörünün önde gelen uluslararası fuarları Cersaie’de yer
almaya hazırlanıyor.

Değişik konsepti ile her sene olduğu gibi bu senede fark yaratmayı hedefleyen Graniser Seramik, var olan ebatların yanında algıda fark yaratacak geniş ebatlı iddialı ürünleriyle dekorasyonda yenilikçi bir bakış açısını sergileyecek.

Dekorasyona kazandırdığı özgün tasarımlarla öne çıkan Graniser Seramik, 26-30 Eylül 2016 tarihleri aralığında İtalya Bologna’da düzenlenecek Cersaie Uluslararası Seramik ve Banyo Fuarı’nda yeni ürünlerini sektörel çevreler ve son kullanıcılar ile buluşturacak. Graniser Seramik fuarda Hall 16 B56-C53 standında yer alacak.

Rengarenk tasarımlarla 14 yeni ürün
Cersaie Fuarı’nda doğal ahşap, bazalt, metal, tekstil, çiçek motifli ve rölyefli yeni serileri ve renkleriyle fark yaratmayı hedefleyen Graniser Seramik, 14 yeni ürününü ilk kez dünya vitrinine çıkaracak. Dekorasyona tasarım farkıyla yenilikçi ürünler kazandıran Graniser Seramik, fuarda mevcut ürün ebatlarının yanı sıra ilk kez 60×120 cm, 20×120 cm olmak üzere büyük boy yekpare ürünleriyle de yer alacak. 20 mm kalınlığında özel iki yeni ürünle ve 28×28 cm ölçülerine sahip ürünlerini de fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak olan Graniser Seramik, bu yıl da Cersaie’nin yıldız firmaları arasında yer almaya hazırlanıyor.

Graniser Seramik’in üretiminin %60’ını ihracata yönelik gerçekleştirdiğini ve 60’ı aşkın ülkeye ihracat yaptıklarını kaydeden Graniser Seramik Genel Müdürü Erol Hacıoğlu, 2.8 milyon metrekare büyük ebat üretim yatırımıyla 41 milyon dolar olan ihracatlarını 60-65 milyon dolara taşımayı hedeflediklerini belirtiyor. İhracat rakamlarına bakıldığı Granier Seramik’in bir senede 40 sıra birden yükselerek ilk 1000 firma arasından 396. sıraya yerleştiğini söyleyen Hacıoğlu, bu yükselişte Cersaie Fuarı gibi sektörün dünya vitrini sayılan fuarlarda gördükleri ilginin büyük katkısı olduğunu dile getiyor. Bu sene Cersaie’de yine yeni ve yenilikçi ürünlerle yer alacaklarını ifade eden Hacıoğlu, fuarda stand tasarımıyla da öne çıkacaklarını kaydediyor.

Emlak Mimar