Geleneksel Ikies Evleri’ne GROHE dokunuşu

Yamaçlarda süngertaşına oyulmuş beyaz evleri, parlak mavi kepenkler, pitoresk manzaralar ve nefes kesen günbatımları ile adeta bir kartpostaldan fırla...

 
 

Dekorasyon

Santorini adasında çiftler için romantik bir vaha olan butik otel Ikies Evleri’nde, GROHE’nin üst seviye duş deneyimini de içeren her çeşit lüks birarada.

Yamaçlarda süngertaşına oyulmuş beyaz evleri, parlak mavi kepenkler, pitoresk manzaralar ve nefes kesen günbatımları ile açıkça bir kartpostaldan fırlamış gibi görünen Santorini, pek çok birey tarafından Yunan adaları arasında en güzel olanı olarak kabul edilmekte. Adanın, gizli koyları romantik anlar için muhteşem ortamlar sağlıyor. Tatilini bu rüya gibi adada geçirenler de kuşkusuz standartların üstünde konaklama olanakları bekliyor. Misafirlerinin bu talebini en üst düzeyde karşılayan Oia sahil kasabasındaki Geleneksel Ikies Evleri işte bu olanağı sunan tesislerin başında geliyor. Bu butik otel, zarif döşenmiş on bir suitte sunulan eşsiz ambiyansı ile özel olarak yeni evlileri cezbediyor. Otelin sunduğu lüks imkanlar, GROHE’nin sunduğu seçkin duşlar ile tamamlanıyor.

Özenli ve bireysel servis sunan Ikies Evleri’nde, her suite bağlı özel teraslarda servis edilen kahvaltı, köpüklü jakuziler ve suitlerin mahremiyeti içerisinde tadına varılan kokteyller, Ege Denizi ve volkanik kalderayı ayaklar altına seren bu fevkalade manzaraya sahip noktadan keyfi sürülebilecek imkanların bir parçasını oluşturuyor. Başlangıçta bir yazlık olarak bina edilen mekana olan ilginin seneler içerisinde artması nihayetinde, bina kendinizi evinizde hissedip rahatlayabileceğiniz geniş stüdyo daireler, küçük daireler ve suitlerde misafirlerine lüksü sunan bir otele dönüştürüldü. Misafirler odalarını türlü Akdeniz tarzları arasından seçebiliyorlar. Kaptan Evi ve Kayıkçı Evi eski yelkenlilerin resimleri ile dekore edilirken, Balıkçı Evi adıyla anılan küçük dairenin duvarlarını ise her çeşitten balıklar süslüyor. Bilhassa geniş bir dairede konaklamak isteyen misafirler ise Antikacı Evi Superior Suiti’ni tercih ediyor.

Tesisin iç tasarımı Akis Charalambous mimarlık şirketi tarafından gerçekleştirildi. Odaların döşenmesi esnasında, planlamacılar geleneksel mimariyi modern armatürler ve üst seviye konfor ile harmanladılar. Bu biçimde harika halde düzenlenen ve misafirlerin GROHE Relexa Plus’ın sunduğu son derece rahatlatıcı duşlar ile kendilerini şımartabilecekleri spa tipi banyolarda da görülebiliyor. Bu üst seviye duşlar, zarif ve zamanının ötesine geçen tasarımları ile otelin çağdaş banyo tasarımına harikulade halde uyum sağlıyor. GROHE DreamSpray® teknolojisine sahip olan Relexa Plus, ferahlatıcı rainshower’dan enerjik, teskin edici Champagne akışına çok miktarda akış hali arasında seçim yapma imkanını sunuyor. İnsanoğlu için en değerli doğal kaynak olan suyun, duş deneyiminin doyuruculuğundan en ufak bir taviz vermeden kullanılmasına imkan veren GROHE EcoJoy® teknolojisi vesilesiyle, bu keyfi hiçbir halde suçluluk duymadan yaşayabileceksiniz.

Rüyalarınızı süsleyen bir yerde rüyalarınızı süsleyen bir tatil imkanı sunan Geleneksel Ikies Evleri, unutulmaz kaçamaklar için ideal mekan. Özel çevresi ve yüksek kaliteli GROHE armatürleri her noktada harikulade biçimde rahatlatıcı bir tatil vaat ediyor.

Emlak Mimar