Gülpark Ellidokuz Konutları nerede?

Gülpark Ellidokuz Konutları, Gül İnşaat imzası ile inşa ediliyor. Gülpark Ellidokuz Konutları'nda 9 blokta toplam 270 daire bulunuyor. Peki, Gülpark Ellidokuz Konutları nerede?

 
 

Emlak Haberleri

Gülpark Ellidokuz Konutları, Gül İnşaat imzası ile bina ediliyor. Gülpark Ellidokuz Konutları'nda 9 blokta toplam 270 daire bulunmaktadır

20 bin 993 metrekare arsa alanına sahip Gülpark Ellidokuz Konutları'nda daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 halinde dizayn edildi. 2 etap durumunda hayata geçirilecek projede 1.etap teslimleri 4 ay sonra, ikinci etap teslimleri ise 24 ay sonra yapılacak.

Gülpark Ellidokuz Konutları'nda satılık ev fiyatları 180 bin tl'den başlıyor. Fiyatlar 382 bin türk lirasına kadar yükseliyor. Nakitte yüzde 7 indirimin yapıldığı Gülpark Ellidokuz Konutları'nda yüzde 40 peşin ödemelerde kalan kısım şirket kapsamında 20 ay taksitlendiriliyor.

Gülpark Ellidokuz Konutları nerede?

Gülpark Ellidokuz Konutları, Tekirdağ Merkez'de bina edilmekte. Namık Kemal Üniversitesi'nin karşısında konumlandırılan Tekirdağ Gül Park Ellidokuz Konutları sahil yoluna, E-5 ana arterlere ve otobüs terminallerine yakın uzaklıkta yer almakta.

Adres: Hürriyet Mahallesi Tören Sokak 2/2 (Yasam Hastanesi Karsısı) Merkez / TEKIRDAG

Tekirdağ Gülpark Ellidokuz Konutları'nın ortak sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, sauna, fitness, hamam, fin hamamı, sauna, tenis sahası, çok amacıyla saha, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik hizmeti sunulmakta

Resmi Web Sitesi: http://www.gulparkellidokuz.com/

Emlak Mimar