Gölbahçe Evlerinde %17’ye Varan İndirim Fırsatı

Gölbahçe Evleri Fiyatları ve Ödeme Koşulları

 
 

Projeler

Sur Yapı'nın iddialı projelerinden biri olan Sultanbeyli'de hayata geçirilen Gölbahçe Evleri 227 konut, 1 ticari blok ve geniş yelpazeli sosyal tesisleriyle sakinlerinin ihtiyacını fazlasıya karşılayacak nitelikte.
Blok mesafelerinin yeterince uygun olduğu ve büyük bir bahçe alanıyla rahatça gezinti yapmanızı sağlayacak Gölbahçe Evleri, İstanbul'un yoğun temposundan biraz olsun sessiz huzurlu bir ortama kavuşmak isteyenlere eşsiz bir tasarım sunuyor.
7 bin metrekare alanıyla büyük bir şehir parkını andıran yapısı, sakinlerini gölet ve bahçeler ile bir araya getiriyor. Bir piknik, park gezisine çıkmış hissi uyandıran bahçesinde anne ve babalar oturup içeceklerini içerken çocuklarını bu doğal ve güvenli ortamın kucağına bırakabilecekler.

Blok önlerine çevrelenen göletleri her bloktan görülecek şekilde dizayn edilen Göl Bahçe evlerinde, yürüyüş ve dinlenme alanları bulunuyor.Göl üzerindeki köprüler, su gösterileri ve kafeler, sakinlerine huzurlu bir ortam vaat ediyor.
Doğal peyzaj alanına çok özen gösterilen projede çeşit çeşit ağaç ve bitki türleri bulunuyor.Çocukların doğal bir ortamda doğa içinde ve doğa'yı keşfederek büyüyecek olmaları, özellikle ailler için buranın ilk tercihlerden biri olmasını sağlıyor.Gölbahçe evleri;

  • Barok bahçe, köprüler, su kenarı kafe teras alanı gibi sosyal donatılarla zenginleştirilmiş bir ortam
  • Kaykay, voleybol, basketbol, duvar oyunları,trambolin
  • Fitness spor salonu ayrıca spor alanı
  • Bisiklet parkuru
  • Açılır - Kapanır, ışıklı 2 adet yüzme havuzu
  • Göletler etrafında ve bahçe içinde dinlenme ve seyir alanları,çardaklar
  • Koşu ve yürüyüş yolları

Gölbahçe Evleri Fiyatları ve Ödeme kuralları

2+1 daire tiplerinin tükendiği 2+1 dubleks ve bahçe tiplerinin ve diğer tüm daire tiplerinin mevcut olduğu projede en düşük daire fiyatı ortalama 600 bin TL'den başlıyor ve %7 indirim ayrıca peşin ödemelerde %10 indirim imkanıyla toplamda %17 gibi bir oranda ödeme kolaylığı sunuluyor.
Kişiye özel ödeme kolaylıklarının yanında, %1 peşin, %59 için 120 ay 0.69 kredi, kalan %40 için 4 yılda vade farksız %10'luk ara ödemelerle konut sahibi olabileceğiniz projede, banka kredileri 3 ara ödemeye ve size özel farklı seçenekli ödemelere ayarlanabiliyor.

Gölbahçe Evleri Merkezi Konum

İstanbul Sultanbeyli'de 3. Köprü Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri,hızlı tren hattı, yapımı devam eden 3.Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu bölgesinde.Ayrıca Gölbahçe evleri yapımı devam eden Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul - Bursa - İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyol bağlantı yollarına çok yakın bir mesafede yer alıyor.
Alışveriş merkezleri, Sultanbeyli Devlet Hastanesi, Sultanbeyli'de inşa edilecek yeni üniversite kampüsü,Üsküdar - Çekmeköy metrosu gibi lokasyonlara yakın olan Gölbahçe Evleri, yatırımcıların ve aillerin yüzünü güldürecek her türlü kar olanağı sağlamakta.

Ayrıntılı bilgi için "Proje Bilgi Formunu" doldurunuz

Emlak Mimar