Fuzul İnşaat

Olimpa AVM, Evila, Olimpa Başakşehir Residence projelerini Başakşehir’de; Serrapark Evleri’ni Kartal’da hayata geçiren firmadır. Fuzul İnşaat, Fuzul Otomotiv’in inşaat sektörüne adım attığı yapı firmasıdır.

 
 

Şirketler

Fuzul İnşaat’ın tarihçesi nedir?

1992 senesinde kurulan Fuzul Otomotiv, 2000 senesinde inşaat faaliyetine benzer şirket çatısı altında başladı.

Fuzul İnşaat’ın tamamladığı projeler hangileri?

Olimpa AVM: Olimpa AVM Başakşehir'in tam kalbinde, bölgenin alışveriş ve eğlence ihtiyacını karşılamak ve ilçenin modern yüzüne katkı sağlamak amacıyla Fuzul yapı tarafından tasarlanan Olimpa AVM, Türkiye'nin ilk "Bölgesel Alışveriş Merkezi" olma özelliğini taşıyor. Başakşehirli konukların her türlü beklentisinin aynı anda ve bir arada karşılandığı Olimpa AVM, bölgenin ilk ve tek kompleks alışveriş ve yaşam merkezi. Büyüklükleri 14 ile 350 metrekare arasında değişen mağazalarıyla, konuklarına bir alışveriş merkezinde aradıkları her şeyi eksiksiz sunuyor. 1.850 metrekare büyüklüğündeki hipermarketiyle konuklarının, günlük ihtiyaçlarını zengin seçenekler arasından hızlı ve kolayca karşılıyor. 14 bin metrekare alandan oluşan, 400 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkları sayesinde park sorununu da ortadan kaldırıyor. 6 kattan oluşan Olimpa AVM; fastfoodları, kafeteryaları, sinema solanları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, mescit ve diğer sosyal aktiviteleriyle, Başakşehirli seçkin misafirlerine benzersiz bir alışveriş ve eğlence deneyimi vadediyor.

Web Adresi: www.olimpaavm.com

Meva Evleri: Necat İnşaat ve Fuzul İnşaat’ın ortak projesi olan Meva Evleri kısa sürede tamamlandı ve sahiplerine teslim edildi.2006 yılında başlanan proje, 12 değişik tipte 4 blok, 80 ile 210 metrekare arasında değişen 93 adet dubleks ve normal kat dairelerinden oluşuyor. Kağıthane’nin merkezinde bulunan ve Taksim’e 7, Mecidiyeköy’e 5 dakika mesafede bulunan Meva Evleri, merkeze yakınlığı ve ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Metrocity, Kanyon ve Profilo alışveriş merkezlerine olan yakınlığı düşünüldüğünde, Meva Evleri’nde yaşam, daha da cazip hale geliyor. Ayrıca TEM ve E5 yollarıyla çepeçevre sarılmış durumda olması, şehrin her yerine ulaşımı son derece kolaylaştırıyor.

Serrapark Evleri: Serrapark Evleri Sosyal mekânları, her detayı düşünülmüş yaşam alanları ve birinci sınıf malzemelerle döşenmiş daireleriyle Serrapark’ın her metrekaresi konforlu, her köşesi birinci sınıf...İnşaat sektörünün önde gelen iki ismi, Necat İnşaat ile Fuzul İnşaat’ın ortak projesi olan ve 10.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu olan Serrapark, 6 blok ve 140 daireden oluşmaktadır. 75 ile 138 metrekare arasında değişen daireleriyle deprem yönetmenliğine uygun inşaat kalitesi, işlevsel iç tasarımı, otopark ve diğer seçkin özellikleri ile TEM otoyol kavşak bağlantısı ve E5 karayolunda konumlanmaktadır.

Anadolu yakasının yükselen değeri Kartal’da, TEM bağlantı yolu ve E5’in çok yakınında; güneş enerjili, su ısıtma sistemli, klimalı, kapalı otoparklı, ada ve deniz manzarasına sahip daireleriyle Serrapark, huzurlu ve konforlu bir yaşamın adresi...

Web Adresi: www.serraparkevleri.com

Fuzulkent Bizimevler: Fuzulkent Bizimevler, çağdaş bir şehir hedefiyle sizlere, sosyal hayatın gerekli olan tüm ihtiyaçlarının en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü konforlu bir yaşam sunuyor.Mükemmel ulaşım imkanları ile trafik derdine son verirken metropolün streslerinden sizi uzak tutuyor. Fuzulkent Bizim Evler; metro, E-6 yolu bağlantısı, Atatürk Havaalanı ve Olimpiyat Köyü’ne yakınlığıyla sizlere İstanbul'un içinde; ama İstanbul'un stres ve karmaşasından uzak bir yaşam vadediyor.

Üstelik Fuzulkent Bizimevler’de, yaşam güvenliğiniz en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Evler, birinci sınıf inşaat kalitesi ile deprem yönetmeliğine münasip olarak projelendirilmiş ve radya temeller üstüne kurulmuştur.

97 m2’den 240 m2’ye kadar farklılaşan daireleriyle Fuzulkent Bizimevler, görkemli ve estetik bir giriş ile sizleri karşılıyor. Proje, 5 farklı tipteki 28 blok ile 1000 adet dubleks ve normal kat dairelerinden oluşuyor. Her bloğun 4 veyahut 8 kattan oluştuğu Fuzulkent Bizimevler’de zemin kat hariç bütün katlarda balkon bulunmaktadır

Otomobilinizi güvenle bırakabileceğiniz açık otoparkı olan Fuzulkent Bizimevler’in her bloğunda asansör ve yangın merpeni bulunur. Blokların çatı katlarında ise değişik beğenilere hitap eden türlü özelliklerde, önü hiçbir zaman kapanmayacak, teraslı dubleks seçenekleri sizleri beklemektedir. Fuzulkent Bizimevler’in modern mimarisinde çok özel estetik detaylar tek tek düşünülmüş ve bütün dairelerin fonksiyonel olmaları için standartlar oluşturulmuştur.

Fuzul İnşaat’ın devam eden projeleri neler?

Evila: Metrekare birim fiyatının Nisan 2013 itibarı ile 2 bin beşyüz TL'den başladığı Evila projesi Fuzul İnşaat şirketi aracılığıyla kullanıma sunuluyor. Fuzul İnşaat ve Necat İnşaat imzasıyla bina edilen Evila, İstanbul Başakşehir'de yükseliyor. Projede yer almakta olan evlerin satışlarına devam edilmekte

Karma proje olarak uygulamaya sunulan Evila Evleri'nde konut türleri 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

3+1 evlerin 160-184 metrekare, 4+1 evlerin ise 340 metrekare alana sahip olduğu Başakşehir Evila, 80 adet kat bahçeli rezidans daire, 26 adet hobi bahçeli villa, 12 adet sıra ev, 27 adet mağazadan oluşuyor.

Villalarda açık otoparkın yer almakta olduğu Evila Başakşehir'de metrekare birim ücretleri 2 bin beşyüz Türk lirası ile 2 bin dokuzyüz Türk lirası aralığında değişiyor.

Atatürk havaalanına yirmi dakika, Başakşehir metrosuna 2 dakika mesafede konumlanan Başakşehir Evila Konutları'nda yer almakta olan villaların alanları 405 metrekare bazında tasarlandı.

Evila Evleri Başakşehir'de konut sahibi olabilmek isteyenler yüzde 25 peşinat veriyor. Kalan konut bedeli 120 aya kadar vadelendiriliyor.

Telefon: 0212 485 75 99

Web Adresi: www.evila.com.tr

Kent Ariva: Başakşehir mahallesini; Kayaşehir, Olimpiyat stadı, yakın zamanda inşasına başlanacak Sağlık Şehri ve Başakşehir ilçe merkezine bağlayan cadde üzerinde ve 5 dakika mesafede. Üçüncü köprü bağlantı yoluna çok yakın. Atatürk Havalimanı, Esenler şehirlerarası otobüs terminaline 25 dakika uzaklıkta. Olimpa AVM ve bir avm’nin sunduğu sinema, spor, eğlence, alışveriş ve kültür imkanlarına 2 dakika, Başakşehir devlet hastanesine 5 dakikalık yürüme mesafesinde.. Kapanmayacak manzara Kent Ariva’da, kapalı otopark sayesinde sadece zengin peyzaj alanlarının yer aldığı yeşil alanların yanı sıra Belediye tarafından rekreasyon alanı olarak yapımı planlanan yeşil vadiye panaromik cephe bulunuyor. Vadinin karşı yamacı betonlaşmış şehir görüntüsünün aksine standardın çok üzerinde yeşil alana sahip villa imarlı arsalardan oluşuyor.

Fuzul İnşaat - emlakmimar.com
Kent Ariva

Zengin sosyal kullanım

Projede, bahçede oturma terasları, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor yapma bölgeleri, Vücut geliştirme merkezi, aerobik salonu ve sauna, çocuk oyun grupları, her daireye kapalı otopark, her tür güvenlik önlemi ve hizmetin sunulduğu profesyonel site yönetimi var olan. Ek olarak 16 adet cadde mağzasından oluşan çarşıdan hür türlü ihtiyacı karşılamak mümkün. Proje, 13 katlı üç blokta, 16 adet 157 m2 teraslı 2+1 daire, 100 adet 159 m2 otuzbir daire, 24 adet 216 m2 4+1 daire olmak üzere 3 farklı tipte toplam 140 adet daire ve 40 m2 ile 160 m2 aralığında değişen 16 adet cadde mağazasından oluşuyor. Kent Ariva’nın Ekim 2013 de sahiplerine teslim edilebilmesi planlanmaktadır. Hemen tapu imkanı, bireye has ödeme planı ve 120 aya varan vadelerle muhteşem yatırım fırsatı.

Web Adresi: www.kentariva.com

Kent Neriva: Fitness, aerobik ve spor salonları, Sauna ve buhar odaları, Bay-Bayan soyunma odaları ve duşları, bilardo salonu, çocuk oyan alanları ve gökyüzü gözlem evinden oluşan sosyal tesisleriyle sakinlerine keyifli ve sağlıklı bir yaşam vaat ediyor.

29 mağazadan oluşan modern cadde çarşısı, her daireye tahsisli 339 araçlık kapalı otoparkı, peyzaj düzenlemesi yapılmış site sakinlerine özel açık terası, önünde bulunan metro istasyonu vesilesiyle çok özel ulaşım imkanlarıyla bir konut projesinden fazlısını sunuyor.

Sinema, spor salonları, kültürel etkinlikleri, ulusal markaları, mağazalarıyla eğlence ve alışverişi beraber sunan Olimpa AVM’ye beş dakika, Atatürk Hava Limanı ve Esenler Şehirler arası otobüs terminaline yirmi dk, Başakşehir Devlet Hastanesi ile yapılacak olan Sağlık şehrine beş dakika, Olimpiyat stadına on dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Proje 2 blok olarak inşa edilmiş 37.000 m2 kapalı alanda, , 74 m2 ile 306 m2 aralığında farklılaşan, 1+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olmak üzere 83 adet daire ve 29 adet cadde mağazasından oluşuyor.

Kent Neriva 2012 nihayetinde sahiplerine teslim edilecek. Hemen tapu imkanı olan proje bireye özel ödeme çeşitleri ve banka kredisine münasip

Web Adresi: www.kentneriva.com

Olimpa Rezidans: Fiyatların Haziran 2013 itibariyle 400 bin TL'den başlangıç gösterdiği Olimpa Rezidans projesi İstanbul Başakşehir'de yükseliyor.

Satış sürecine devam edilen Olimpa Rezidans'ta dairelerin tamamı üç oda bir salon olarak dizayn edildi.

11 katlı tek bloktan meydana gelmekte olan Olimpa Residence'ta toplamda 32 adet daire bulunmaktadır. Projede yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanmak mümkün.

Teslimlerin bu ay nihayetinde gerçekleşmesi planlanmakta olan Olimpa Rezidans Başakşehir'in sosyal etkileşim alanları arasında; sinema salonu, çocuk oyun alanı, restoran cafe gibi sosyal etkileşim alanları, fitness center, vücut geliştirme salonu, vale park, kapalı otopark, 24 saat güvenlik, temizlik hizmeti yer almakta.

İçinde alışveriş merkezine de yer verilen Olimpa Residence Evleri, İstanbul Avrupa yakası Başakşehir'de yükseliyor. Konum itibariyle Havaalanı ve Otogar'a 1,5 kilometre mesafede konumlanan Olimpa Başakşehir Residence'ta satışı devam etmekte olan üç oda bir salon konutların ücretleri dörtyüz bin Türk lirası ile dörtyüz elli bin Türk lirası aralığında değişiyor.

Fuzul İnşaat imzasıyla yaşama geçirilen Başakşehir Olimpa Rezidans'ta dairelerin tamamı 155 metrekare bazında tasarlandı.

Telefon: 0212 488 23 61

Web Adresi: www.olimparezidans.com

Fuzul İnşaat iletişim bilgileri nelerdir?

Adres : Başakşehir Mah. Cahit Zarifoğlu Caddesi No:8 Kat:1 Başakşehir / İstanbul

Telefon: 0(212) 635 34 34

0(212) 635 41 09

Fax: 0(212) 531 63 80

E-mail: info@fuzulinsaat.com

Web Adresi: www.fuzulinsaat.com

Emlak Mimar