Folkart Blu Çeşme'de anahtar teslimleri başlıyor

Folkart, 2017 yılının ilk anahtar teslimini Paşalimanı'ndaki Folkart Blu Çeşme Projesi'nde yapacak. Yoğun ilgi gören projenin anahtar teslim tarihi mayıs ayı sonu olarak belirlendi..

 
 

Projeler

Folkart biri İzmir şehir merkezinde diğeri ise gözde tatil ilçesi Çeşme'de olmak üzere iki projesinde anahtar teslim heyecanı yaşanıyor. Folkart'ın yoğun ilgi gören projeleri yaz mevsimi başında mülk sahiplerine teslim edilecek.

Folkart, 2017 senesinin ilk anahtar teslimini Paşalimanı'ndaki Folkart Blu Çeşme Projesi'nde yapacak. Yoğun ilgi gören projenin anahtar teslim tarihi mayıs ayı sonu olarak belirlendi. İnşaatı bitirilecek diğer proje ise Folkart Life Bornova olacak.

ANAHTAR TESLİMİ HAZİRAN'DA

Folkart'ın 2015 senesi Nisandan sonraki ayda lansmanın yaptığı Folkart Life Bornova projesinin yüzde 98.5'i duyulan güven sonucu, henüz inşaat tamamlanmadan satıldı. Folkart Life Bornova'da anahtar teslimi haziran ayı nihayetinde gerçekleştirilecek.

Folkart Blu Çeşme Projesi'nde de çalışmalar devam etmektedir. Betonarme inşaatı tamamlanan projede, dış cephe mermer kaplamaları sürerken, boya, alçı, alçıpan, seramik gibi işler bütün hızıyla sürüyor.

250 kişinin çalıştığı Folkart Blu Çeşme Projesi'nde teslim tarihi Mayıs ayı sonu olarak hedefleniyor. Folkart Yapı Yönetim Kumlu Başkanı Mesut Sancak, "Değerli İzmirlilerin Fikirleri ve eleştirilerinin özgüvenimizi daha da büyüterek bizlere katkı sağlamaya devam etmektedir" dedi. Sancak, bu projelerin bakış açısıyla İzmirlilerin istekleri doğrultusunda projelendirilerek, özel yaşam alanlan oluşturulduğunu söyledi.

Resmi Web Sitesi: http://folkartcesme.com

Star

Emlak Mimar