Folkart Incity 239 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

FOLKART INCITY projesi İzmir’de FOLKART Academy’de basın mensuplarına tanıtıldı. Folkart Incity 239 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı..

 
 

Projeler

Folkart, Bornova Yeni Kent Bölümünde çok yeni bir yaşam alanı kuruyor. FOLKART INCITY, isimli yeni proje kent merkezinde, doğayla içiçe, yaşamın ritminden hiç kopmadan, sakinliğin, huzurun ve mutluluğun adresi olarak “Hayatın İçerisinde” olmak isteyenler için tasarlandı.

FOLKART INCITY projesi İzmir’de FOLKART Academy’de basın mensuplarına tanıtıldı. Tiyatro sanatçısı Volkan Severcan’ın sunuculuğunu üstlendiği etkinlikte FOLKART Yönetme idaresi Başkanı Mesut Sancak, FOLKART Genel Müdürü Metin Sancak, FOLKART Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcısı Ayetullah Mutlu ve Öncüoğlu Mimarlık Yönetme idaresi Üyesi Yüksek Mimar Enis Öncüoğlu konuşmacı olarak yer aldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan FOLKART Yönetme heyeti Başkanı Mesut Sancak, FOLKART’ın incity projesi dahil, 13 projeyi daha birlikte yürüttüklerine dikkat çekerek,

‘’Bu 13 projenin toplam yatırım değeri tam 4 milyar 352 milyon Türk lirasıdır. Bu projelerde, şu an için bin beşyüz kişinin üstünde insan çalışıyor. Bu sayıda, önümüzdeki aylarda projelere göre ciddi artış olacak. Yalnız olarak Basmane’deki projemizde binlerce insan çalışacak. Yani İzmir’de istihdama ciddi katkı sağlıyoruz’’ ifadesini kullandı.

FOLKART Genel Müdürü Metin Sancak ise konuşmasında FOLKART’tan konut alan herkesin kısa bir zaman sonra karlı bir yatırım yaptığına dikkat çekerek, ‘’Önceki projelerde yapılmış olan değerlendirmeler ışığında müşterilere yüzde 50’nin üstünde artı değer kazandırıyor. Bu da yanında hızlı satış yapmamızı sağlıyor. Müşterilerimiz 1 seneden kısa bir zaman içinde bu kazançları realize edebiliyor’’ dedi.

Bornova Yeni Kent Kısmındaki FOLKART INCITY, 8 bloktan oluşuyor. İzmir’de şehir merkezine yakınlığı ile dikkati çeken FOLKART INCITY’de, 700 daire ve 42 ticari alan bulunmaktadır. FOLKART INCITY, tamamlandığında 475 milyon liralık yatırım değerine sahip bir yaşam alanı ortaya çıkacak. Folkart yine değişik ve ilgi çekici bir reklam filmi ile yeni projesinin tanıtımını yapacak. İzmir’in öne çıktığı reklam filmi öncekiler gibi yine dikkat çekici oldu.

Konut fiyatlarının 239 bin liradan başlamış olduğu projede anahtar teslimleri 30 Eylül 2019'da yapılacak. İzmir Bornova'da uygulamaya alınan FOLKART INCITY’de stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 lüks konut çeşitleri bulunmakta. Yatırımcıların gözdesi şekline gelen Folkart projeleri, yüksek kira getirisi ve değer kazanması ile öne çıkıyor.

Misal SOKAK TASARIMI

FOLKART INCITY, yaşama dair ihtiyaç duyulabilecek her şeyi tek bir noktada buluşturan Folkart Time’a, İzmir’in modern görünüşünün yansıtılacağı şık ve estetik bir sokakla bağlanacak. Sokakta bulunacak oturma alanları, özel peyzaj düzenlemesi ve aydınlatması ile FOLKART INCITY, İzmir’in yeni çekim merkezi durumuna gelecek.

RİTMİN İçerisinde

Yaşam ritminin doyasıya yaşanacağı FOLKART INCITY hem İzmir’in merkezinde yaşama keyfini aynı zamanda seçkin markalara, çocuklara ve yetişkinlere özel eğlence alanlarına, büyük yapı ve süpermarketlere, lezzet noktalarına, Mektebim Koleji’ne ve diğer prestijli eğitim kurumlarına komşu olma avantajını sağlayacak.

DETAYLAR TİTİZLİKLE TASARLANDI

Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Folkart INCITY’nin modern çizgisi yaşam alanlarında hissedilecek. Projede açık spor yapma bölgeleri, basketbol, tenis, futbol, mini golf, masa tenisi, yürüyüş ve koru alanı, açık yüzme havuzu, açılabilir kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, çocuklar için kreş ve oyun alanları, playstation, sinema, karaoke odası, kütüphane, satranç ve çalışma odası, çatı alanlarında hobi bahçeleri, elektrikli araç şarj istasyonu gibi sosyal ve teknik donatılar yer alacak.

DOĞANIN İçerisinde

Proje takriben 32 bin metrekarelik alana sahip bulunmaktadır. Çevreye vermiş olduğu değer ile öne çıkan Folkart, kamuya terk ettiği alanlarda yeşil alan ve parklar oluşturacak.

Estetik mimarinin konforlu yaşam alanları ile buluştuğu FOLKART INCITY, alışveriş, spor, doğa ve eğlence ile şehrin dinamizmini birleştirecek. İzmir merkezdeki en yeşil projelerden birisi olmaya aday FOLKART INCITY’de, yüzde 72 oranında çatı alanları hariç 18 bin dokuzyüz m² yeşil alan bulunacak. Yeşil alanları hasebiyle şehrin içerisinde yaşarken doğayla da içiçe yaşanabilecek bir proje olarak öne çıkıyor.

ÖZEL KORU

Kendine ait yemyeşil korusu ile Folkart INCITY, binbir tür çiçek kokusunu barındırıyor. Özellikle tasarlanmış peyzaj alanındaki rengârenk ağaçlar, çiçekler ve türlü bitkiler eşliğinde huzur dolu zamanlar vadediyor.

YILIN HER MEVSİMİ HAVUZ KEYFİ

Mevsim ister kış olsun ister yaz, Folkart INCITY’de açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla ev konforunda havuz keyfini yaşama imkanı sunacak. 260 m² açık ve 127 m² kapalı olmak üzere 2 havuzun yer almakta olduğu Folkart INCITY’de, kapalı havuzun üst ve yan alanları açılarak yaz ve mart ve nisan ile mayıs aylarında açık havuza dönüştürülebilecek. Ek olarak Folkart INCITY’de spor yaşam biçimi durumuna gelecek. FOLKART INCITY, sağlık dolu günler sunacak.

KONFORUN İçerisinde

Diğer Folkart projelerinde olduğu gibi tesiste; güvenlik, temizlik, teknik, peyzaj gibi alanlarda etkin ve iktisadi işletilmesi amaçlı profesyonel yönetim modeli uygulanacak. Ek olarak FOLKART INCITY’yi tercih edenler, konsiyerj personeliyle; asistanlık hizmetleri, temizlik, servis ve teknik kadroları, housekeeping hizmetini kullan-öde sistemi ile tercih edebilecekler.

PROJE KÜNYESİ

FOLKART INCITY

Konum : Ankara Asfaltı’na paralel konumdaki

Üniversite Caddesi ile 296 Sokak’ın kesiştiği noktada.

Proje Alanı : 32 bin m²

Yeşil alan : 18 bin dokuzyüz m²

Toplam inşaat alanı : 108 bin 611 m²

Blok Sayısı : 8

Kat Sayısı : A ve D Bloklar zemin+28 Kat, B Blok zemin+9 Kat, C-E Zemin+5 Kat, F-G Zemin+8 Kat, H Zemin+1 Kat

Daire tip ve sayıları : Stüdyo 80 adet, 1+1 370 adet, 2+1 138 adet, 3+1 99 adet, 4+1 13 adet

Özellikler : 260 m² açık ve 127 m² kapalı olmak üzere 2 havuz bulunmakta. Açık spor yapma bölgeleri, basketbol, tenis, futbol, mini golf, masa tenisi, yürüyüş ve koru alanı, açık yüzme havuzu, açılabilir kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, çocuklar için kreş ve oyun alanları, playstation, sinema, karaoke odası, kütüphane, satranç ve çalışma odası, çatı alanlarında hobi bahçeleri, elektrikli araç şarj istasyonu gibi sosyal ve teknik donatılar yer almakta.

http://www.folkart.com.tr/

Emlak Mimar