Fikirtepe Mina Towers Evleri 29 Eylül'de satışa sunuluyor

Fikirtepe Mina Towers, Başaran İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje, Kadıköy Fikirtepe Mandıra Caddesi üzerinde kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor.

 
 

Emlak Haberleri

Fikirtepe Mina Towers, Başaran İnşaat firması aracılığıyla kullanıma sunuluyor. Proje, Kadıköy Fikirtepe Mandıra Caddesi üstünde kentsel dönüşüm bünyesinde bina edilmekte.

6 kulede bin beşyüz daireyi kapsamında barındıran Mina Towers'ta daireler stüdyo, 1 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon, dört oda bir salon, 5,5 oda bir salon tipte tasarlanıyor.

Fikirtepe Mina Towers Evleri 26 bin metrekare büyüklükte arsa alanı üstünde yayılıyor. İnşaat alanı ise 300 bin metrekare olan projede 80 metre yükseliğine 24 katlı binalar yer alacak.

Fikirtepe Mina Towers Evleri'nin ortak sosyal donatı alanları arasında; sauna, buhar ve masaj imkanlı 2 adet spa , yarı olimpik üstü açılabilen 2 adet ısıtmalı kapalı havuz, benzer özellikleri taşıyan 2 adet çocuk oyun havuzu, daire sahiplerinin misafirleri için düşünülmüş 8 adet otel odaları, her çeşit parti ve davet için hazırlanmış 4 adet salon yer almakta. Ek olarak 3 bin üçyüz adetlik otopark bulunacak.

Mina Towers, Bağdat Caddesi’ne 15 dk, Anadolu Yakası sahile 15 dk mesafede yer alıyor.

Mina Towers’da üst seviye güvenlik, resepsiyon, 7/24 vale, zemin katlardan güvenlik kartıyla direk çarşı tarafına geçiş kolaylığı, kafelerden, restoranlardan ve dükkanlardan evlere servis imkanı sağlanacak.

Fikirtepe Mina Towers iletişim:

Tel: 444 62 61

Resmi Web Sitesi: http://basaraninsaat.net

Emlak Mimar