Evrenpark Fenerbahçe’de metrekaresi 6 bin dolardan

2 bin 750 metrekare inşaat alanı üzerine yayılan Evrenpark Fenerbahçe projesi 2 tanesi dubleks daire olmak üzere toplam 16 daireden meydana geliyor. P...

 
 

Projeler

Caddepark Erenköy ve Aydoğanpark Tuzla projeleriyle adını duyurann Aydoğan İnşaat, kentsel dönüşüm projelerine yeni projesi Evrenpark Fenerbahçe ile devam etmektedir. 2014'ün son çeyreğinde kullanıma açtığı Evrenpark Fenerbahçe projesi, Bağdat Caddesi'nin hareketli sosyal yaşamının yanı başında, Kalamış sahiline yürüme uzaklığında konumlanıyor.

2 bin yediyüz elli metrekare inşaat alanı üstüne yayılan Evrenpark Fenerbahçe projesi 2 tanesi dubleks konut olmak üzere toplam 16 daireden oluşuyor. Proje üç oda bir salon ve üç oda 2 salon dublex daire tiplerinde dizayn edildi.

Evrenpark Fenerbahçe projesinde yer almakta olan dairelerin büyüklükleri 130 metrekare ile 175 metrekare aralığında değişiyor. 7 katlı tek blok olarak yükselen projede metrekare birim fiyatı ise altı bin dolardan başlamak suretiyle yükseliyor.

Bütün beklentilere cevap veren ve Fenerbahçe'nin huzurlu dokusuna uyum sağlayan Evrenpark Fenerbahçe projesiyle fark yaratttıklarını belirten Aydoğan İnşaat Yönetme heyeti Başkanı İrfan Aydoğan, 'Markamızın temelinde kalite, güven ve müşteri memnuniyeti yatıyor. Bu da seneler içinde bizi Bağdat Caddesi'nin en prestijli inşaat firmalarından birine dönüştürdü. İnsanlar Aydoğan İnşaat adını duyduğu anda, orada güzel ve iyi bir projenin şekilleneceğini gayet iyi biliyorlar.' dedi.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar