Ev’re-2 Projesi 4 Özel Ödeme Kampanyası

Ev're-2 Projesi'nde Daireler

 
 

Projeler

İlk Evre projesinin başarı ile tamamlanması ve problemsiz teslimiyle ev sahiplerinin yüzünü güldüren Gedizler Yapı,şimdi de Ev're-2projesiyle cazip teklifler sunuyor.

Ev're-2Projesi'nde Daireler

Ev're-2 28.500 m2 alan üzerinde yaklaşık olarak %85'i sosyal tesisler ve yeşil alan üzerine kondurulmuş.

Daireler 141 - 216 m2 arası değişmekte. Sakinler için; ferah, günışığından maksimum derece yararlanılan hijyenik ve sağlıklı daireler oluşturulmaya çalışılmış.
Ev're-2 projesi içinde toplam 378 daire bulunmakta bunlar 3 tip (2+1), 3 tip (3+1) ve tek tipte (4+1) bahçeli ve normal kat dairelerden oluşmaktadır.

Projeyi özel kılan ve fark yaratan başka bir unsur ise bütünüyle doğa dostu yenilenebilir bir proje olması. Doğa projeye göre değil, proje doğaya ve çevreye göre uydurulmuş. Ek olarak gayet geniş olan iki bina arası mesafeleri 85 ve 110 metre arasında oluşturulan projede, bina yığılmaları, güneş kesmesi, basık ve üst üste binen sıkıntılardan kaçınılmış.

Ev're-2 Projesi'nde Sosyal Yaşam

İkinci Evre Projesinde yaşayan sakinler için özel çözümler üretilmiş. Sakinlerin havuz başında zaman geçirecekleri mekanlar oluşturulmuş.550 m2 açık yüzme havuzu ve havuz başı cafe'si bulanan projede bütün ayrıntılar düşünülmüş.

çok amacı ile spor yapma alanları, tenis oynama alanı, basketbol ve voleybol sahaları, açık hava pilates yapma alanları, fitness, sauna, yürüme yolu, çocuklara özel çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı ve açık otopark, süs havuzları ve onlarca tür bitkinin bulunmuş olduğu min botonikler ile proje yaşamın her alanından değişik seçenekler sunmakta.

Ev're-2 Projesi Ödeme şartları

Ev're-2 ön satış öncesi alıcılara dört özel kampanya sunuyor.

Birinci kampanya, % 100 Peşin veya banka kredili ödemelerde %12 indirim .

İkinci kampanya, %5 peşin, %50 banka kredisi, %45 ara ödemeler şeklinde sunuluyor.

Üçüncü kampanya, %5 peşin, %75 banka kredisi, %20 Mayıs 2018 ödemeli şeklinde sunuluyor.

Dördüncü kampanya, %elli peşin, %50 48 ay '0'faiz ile sunuluyor.

Ev're-2 Projesi Fiyatlar

İkinci Evre'de 3+1 daireler 497 bin türk lirasından ,4+1'ler ise 828 bin türk lirasından başlamakta ve ev seçenekleri ve ödeme şekillerine göre kişilere has fiyat uygulamalarıyla da farklılık göstermekte.

Ev're-2 Projesi Lokasyon

İstanbul Sancaktepe bölümünde yer almakta olan İkinci Ev're projesi, metro çalışmaları ve üçüncü köprü bağlantı yollarının Sancaktepe'den geçmesi ek olarak dört bin 100 yataklı Türkiye'nin en büyük şehir hastanesinin kurulacağı bölümde yer almasıyla değerine değer katıyor.

Evre-2 Avrupa'nın en büyük şehir hastanesine 3 dakika, Sancaktepe- Üsküdar metrosuna 2 dakika, Sabiha Gökçen havaalanına yirmi dakika olmak üzere Ataşehir Finans Merkezine onbeş dakika mesafede bulunmakta.

Emlak Mimar