Eviniz aşkınızın ‘Gizli Bahçe’si olsun

“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katan Marshall, evlenenlere “Gizli Bahçe” paleti ile güzel bir başlangıç sunuyor. Parlak köpü...

 
 

Dekorasyon

Marshall ColourFutures 2014 Kataloğu’nda belirlenen beş ana trendden biri olan Gizli Bahçe; romantik, şiirsel ve mistik tonları ile evlenip yeni hayat kuranlara ilham veriyor. İç açıcı doğa görüntülerini evlere taşıyan trend, çiçek açan duvarlarla güzel bir efekt yaratıyor.

“Renklendir Hayatı” sloganı ile kişilerin hayatına renk katan Marshall, evlenenlere “Gizli Bahçe” paleti ile güzel başlangıç sunuyor. Parlak köpüksü çiçeklerden ziyade, yorumlama gerektiren zarif işli çiçek desenleri, trendin temelini oluşturuyor.Yumuşak ve dumanlı tonlara yer verilen palette, romantik, şiirsel ve mistik tonlar ince bir tül görünümü yaratıyor. Evlenenler için yeni hayatının tadını çıkaracağı evi Marshall ile aşkın gizli bahçesine dönüşüyor.

Gizli Bahçe’de tonlar romantik olmasına karşın, sürpriz ince bir örtü katan puslu bir tonu bulunan, şiirsel ve ilginç görünüm sağlıyor, sonuç olarak feminen bir görüntü çıkıyor. Olgun erik, nerede ise nötr lila tonları ve zarif güvercin grisi ile Gizli Bahçe renk paletindeki yerini alıyor. Koyu çam yeşilinden büyüleyici pastel nane yeşiline uzanan yeşil seri mekanlar üstünde büyüleyici bir etki yaratıyor.

Palette nötr renkler gül pembemsi 3802 açık eflatun hafif dokunuşlarıyla renklendiriliyor. Mekânlardaki dantel ve buzlu cam gibi narin malzemeler Gizli Bahçe renk paletinin yarattığı görünüşü tamamlıyor ve katmanlı bir kalite ekliyor.

Marshall Boya, 2014-2015 senesi yeni İç Mekan Renk Paleti ile de kullanıcılarını daha zengin, uyumlu ve trend kombinasyonlarla buluşturuyor. Beyazın büyülü tonları, kremin sadeliği, kırmızının cüretkarlığı, sarı ve turuncuların canlılığı, pembenin romantizmi, yeşilin huzur vericiliği ile mekânlarda her ruh biçimine münasip, değişik atmosferler yaratılabiliyor. Evlenenlere de yeni evinde hayatın tadını çıkarmak kalıyor.

Emlak Mimar