Eston Şehir Mahallem’den ‘Anneler Günü’ sürprizi

Tüm anneler ve çocuklarının davetli olduğu etkinlik 14 Mayıs Pazar günü saat 14.00'te başlayacak ve 17.00'de sona erecek. Lezzetli ikramlar ve renkli ...

 
 

Projeler

Polatyol tarafından Bahçeşehir'de 68 bin metrekare bazında arsa üstünde kurulan Eston Şehir Mahallem projesinde 14 Mayıs Pazar Anneler Günü etkinliğine katılan ve ev sahibi olmaya karar verenlere yüzde 25 indirim uygulanacak.

Bütün anneler ve çocuklarının davetli olduğu etkinlik 14 Mayıs Pazar günü saat 14.00'te başlayacak ve 17.00'de sona erecek. Lezzetli ikramlar ve renkli aktivitelerle renklenecek Anneler Günü etkinliğine katılanlar, blogger anneler Melek İçmeli Öğüt ve Saadet Algan'la da sohbet etme imkanı bulacak.

Mahalle kültürünü tekrar başlatmayı hedefleyen Eston Şehir Mahallem'de yaşam Eylül ayında başlıyor. Bütününe yakını satılan ve yalnızca 40 dairesi satışta olan Eston Şehir Mahallem'in dikkati çeken özelliklerinden biri toplam 68 bin M2 alana yayılan ve 47 bin beşyüz M2'si açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olması. Her biri bahçeli, teraslı veyahut balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını azami alacak biçimde yerden tavana kadar yükseliyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Metrekare fiyatı dört bin 500 ile 5 bin lira arasında olan ve 299 bin tl'den 1.2 milyon tlye kadar seçenekler sunulan Eston Şehir Mahallem'de peşin alımlarda anında yüzde onbeş indirimin yanında, yüzde bir peşin ödeme seçeneğinde, 60 aya '0 faiz', 120 aya yüzde 0.45 vade farkı oranı uygulanacak.

Emlak Mimar