Emperia Dragos Konutları Projesi

Emperia Dragos Konutları Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

 
 

Projeler

Ulusal Grup tarafından İstanbul Kartal' da uygulamaya sunulan proje toplam altı bin m2'lik bir plan üstüne konumlandırılmış. İçinde toplam 144 konutun yer almış olacağı dev bir konut projesi olarak dikkatleri üstüne çeken Emperia Dragos Konutları projesi 30 bin M2'nin üstünde bir inşaat alanına sahip. Dairelerin tamamı denize ulaşılabilen bir manzaraya sahip proje de 2+1 ve 31 halinde konut çeşitleri var.

Emperia Dragos Konutları Projesi kat planları, teslim tarihi, misal daire ve sosyal etkileşim alanları

İstanbul' da eşi benzeri olmayan denizi gören bir manzaraya sahip olan proje bu özelliğiyle de diğer projelerden kendisini ayırıyor. Proje de 2 değişik konut tipi olduğu görülüyor ve evlerin bütününün kapıları da denizi gören bir manzaraya açılıyor. Hangi odaya geçerseniz geçin deniz karşınıza çıkıyor ve konforla beraber lüksün tadını çıkarıyorsunuz.

Emperia Dragos Konutları Projesi - emlakmimar.com

Proje dahilinde yer almakta olan 2+1 konutlar 71 m2 ile 88 m2 arasında, 3+1 konutlar ise 100 m2 ile 103 m2 aralığında farklılık gösterecek biçimde tasarlanmış. Projedeki konutlar 18 katlı ve 2 bloktan oluşuyor. Projenin sosyal donatılarına baktığımız da yüzme havuzundan fitness salonuna, kafeteryadan çocuk oyun donatılarına kadar türlü sosyal donatılar yer almakta.

Proje içerisinde bulunan dairelerin Aralık 2018'de teslim edilebilmesi planlanmış. Alıcıların erken konut alması durumunda güçlü yatırım yapmış oldukları da belirtiliyor.

Emperia Dragos Konutları Projesi ev fiyatları ve satış seçenekleri

Emperia Dragos Konutları projesinde liste ücreti üstünden taksit farksız altmış ay vade hazırlanmış..

Konut Tipi Ücret Aralığı

2+1 810.000 Türk lirasından başlayan ücretlerle

3+1 1.066.000 Liradan başlaması beklenen ücretlerle

Emperia Dragos Konutları Projesi Nerede?

Emlak Mimar