Emlak Reyonu Alışverişlerinizi Tasarruf ve Yatırıma Dönüştürüyor

Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı, bulunduğu şehir olan Karaman’dan sanal tur imkânı sunuyor.

Tanıtım

Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı, 2014 yılından beri müşterilerine her türlü emlak hizmeti ile ayrıcalıklar sağlamaya devam ediyor. Bu ayrıcalıklarını çözüm odaklı, güvenli ve kaliteli, müşteri memnuniyetinin her alışverişte altının çizilmesi vizyonu ve profesyonel hizmet üretmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmanın önemini misyonunda bir araya toplayan Emlak Reyonu Gayrimenkul Danışmanlığı, bulunduğu şehir olan Karaman’dan sanal tur imkânı sunuyor.

Kültürel Projesi Olan Emlak Danışmanınız

Karaman sanal tur ile kültürel bağların güçlendirilmesi amacıyla kültürel proje kapsamına yer veren sayılı gayrimenkul firmalarından biri olan Emlak Reyonu, ayrıcalığını bu noktada da müşterilerine hissettiriyor. Tasarruf ve yatırım değerlerine önem veren bu firma, müşterilerini yaptıkları alışverişlerde bu kavramları yaşamış olmalarına özen gösteriyor.

Örneğin; Karaman satılık ilanlarıyla ilgilenen müşterisini, ev satın alırken, almak istediği evi görme aşamasında, evin kendisine kadar yormuyor, 360 derece sanal tur yapma imkanı sunarak Karaman’ın neresinde olursa olsun, bütün satılık ilanları bulunduğu yerden görme imkanı sunuyor. Böylece şu ana kadar 1 437 671 km yoldan, 20 128 saat zamandan ve 431 462 TL yakıt masrafından tasarruf ettiren Emlak Reyonu aynı zamanda portföyünde yer alan kaliteli ilanlar ile müşterilerine aldıkları evde yatırım yapma fırsatını da sunuyor. Böylece Emlak Reyonu müşteri, hem değerli kaynaklarından tasarruf etmiş, hem de harcama yaparken bir yandan da geleceğini güvence altına alarak yatırım yapmış oluyor.

Diğer Gayrimenkul Danışmanlarından Farkı

Karaman satılık müstakil evler ile ilgilenen bir müşteri olduğunuzu var sayalım. İnternette ilanları arıyorsunuz, ilginizi çeken bir ev gördünüz ve evi görmek istiyorsunuz. Bunun için emlakçınızı arıyor, cevap vermesini bekliyor, olumlu bir cevap bekliyorsunuz, cevap olumlu olduğu takdirde gitmesi ve dönmesini, bakmasını da hesaplayarak en az 1 gününüzü ayırıyorsunuz. Ve gittiğinizde evi beğenmeme ihtimaliniz, ayırdığınız zamanın boşa gitme olasılığı da var. Bu işlemi Karaman satılık evler ve diğer tüm gayrimenkuller için doğru eve ulaşmak adına birkaç kere tekrar etmeniz gerekiyor. Bunu yapmanıza gerek yok, artık Emlak Reyonu var.

Emlak Mimar