Emlak Konut 2018 kampanyası geliyor

Emlak Konut 2018 kampanyası geliyor. Vatandaşların ev sahibi olmasını kolaylaştıran kampanyanın detayları belli oldu..

 
 

Projeler

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, ikibin onsekiz senesinde da hazırladığı kampanyayla vatandaşları ev sahibi yapacak.

Kampanya detaylarının belli olduğu toplantı dün Emlak Konut'un Ataşehir'deki genel merkezinde gerçekleştirildi.

Toplantıya Emlak Konut Genel Müdür Yardımcısı Sinan Ayoğlu, Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum ve Emlak Konut Genel Müdür Yardımcısı Hakan Akbulut katılım gösterdi.

Kurum, konut maliyetlerinin yükseldiği böyle anlarda müteahhitlerin kampanyaya başlayacağını ve yüzde 25-30 indirimden söz ettiklerini anlatarak "Bu maliyetine, kârsız satış demek. Piyasada şu an herkes işimi bitireyim, kimseyi mağdur etmeyeyim düşüncesinde. Konut fiyatlarının artmadığı böyle anlarda alım yapmak çok avantajlı. Bu bir fırsattır. Konut ihtiyacı olanlar bu prosesi iyi değerlendirsin, bir an önce alsın." dedi.

Emlak Konut gayrimenkul yatırım ortaklığı yüklenicilerinin Ocak-Mart devrinde uygulayacağı kampanya hakkında açıklamalar yapan Kurum, “84 ay sıfır faizli yeni kampanya başlıyor. Projeye göre, müteahhitin haline göre bu oranlar değişecek. GYODER, KONUTDER üyeleri de bu kampanyaya dahil oldu” dedi.

Emlak Konut 2018 kampanyası detayları

- Yüzde on peşinat

- 84 aylık ödeme takvimi

- Sıfır faiz

Ek olarak teslimi 3 sene olarak baz alınan konutlar için de yüzde beş 3802 10 tutarında bir ara ödeme alınacak. Kampanya Mart ayı sonuna kadar devam edecek.

Emlak Mimar