Elityapı – Ankara

Yönetim Kurulu Başkanı Cem Çelik ve ortağı Mert Yıldızhan tarafından 1988’de Elit İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti olarak kurulan, 2011’de Elityapı adını alan firmadır. Elityapı, Ankara’da Elit Royal Residence Dora Residence projelerine devam etmektedir.

 
 

Şirketler

Elityapı ne zaman kuruldu?

Şirket, Elit İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited şirketi. adı altında 1988 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Çok projeyi başarıyla tamamlayan firma, 2011 senesi itibariyle yeni projelerini ELİTYAPI adı altında devam ettirmektedir.

Elit Yapı şirket profili nedir?

Adı: ELİTYAPI Yapı Enerji Mühendislik Sanayi ve Ticaret AŞ.

Kuruluş Tarihi: 23.02.1988

Faaliyetler: İnşaat Alanında Her çeşit Altyapı ve Üstyapı İşleri

Elityapı’yı kimler kurdu?

Elityapı’nın kurucu ortağı olan Cem Çelik, ODTÜ İnşaat mühendisliği bölümü mezunudur.Tüm Türkiye’de ve özel olarak Ankara’da ürettiği kaliteli projelerle adını duyurmuştur.

Şirketin diğer ortağı Mert Yıldızhan ise eğitimini Amerika’da Southern New Hamshire University’sinde Uluslararası İşletme, Bilgisayar Mühendisliği kısımlarında lisans eğitimini almıştır. Yine benzer üniversitenin pazarlama ve uluslar arası işletme kısımlarında master ile eğitimini tamamlamıştır.

Elityapı’nın devam eden projeleri nelerdir?

ELİT ROYAL RESIDENCE

Bitiş tarihi: 2013

İnşaat alanı: 11.000 m2

Arsa alanı 4.069 m2

Konut sayısı: 35

Mağaza sayısı: 6

Beytepe'de yükselen Elit Royal Residence'da seçilebilecek üç cepheli daireden, Beytepe manzarası ve 6000 m2 peyzaj düzenlemesi ile hayal ettiğiniz ortamı ayaklarınızın altına seriyor.

Elit Royal Residence siz ve sevdikleriniz için hayal ettiğiniz konforla birlikte 24 saat güvenilir personel hizmeti ve 40 kapalı devre kamera sistemi ile hakettiğiniz güvenliği ve aradığınız konforu akıllı evleri ile hayatınıza taşıyor.

Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan bu projede tek tuşla taksi ve güvenlik hizmeti, jenaratör sistemi, her oda için ayrı ayrı olarak ayarlanabilen uzaktan ev ısısı ayarlama imkanını sizlere vermekteyiz. Bunun peşi sıra her daire için iki kapalı bir açık otopark, misafirleriniz için konuk otoparkı ve dairenize özellikle ayrılmış olan depo...

Bunlar Elit royal Residence'ın yalnızca dış çekirdeği...

DORA RESIDENCE

Bitiş tarihi: 2014

İnşaat alanı: 2.500 m2

Arsa alanı: 804 m2

Konut sayısı:1

Elityapı – Ankara - emlakmimar.com

Dora Residence projesi, Ankara'nın en gözde semti olan Gaziosmanpaşa'da, Kehribar Sokak ve Mahatma Gandhi Caddesinin köşesinde bulunmaktadır. Yapımına 2013 haziranda başlanmıştır. İnşaatımız modern mimarisi ile Gaziosmanpaşa'nın en gözde binalarından biri olmaya aday. Bu özel proje toplam 2500 m2 olup binanın projesi Hatırlı Mimarlık tarafından tasarlanmıştır. Modern çizgilerin sahip olduğu bu proje, tasarımıyla açıkça caddenin havasını değiştirecek ve Gaziosmanpaşa'ya yeni boyut kazandıracak kadar iddialıdır.

Elityapı’nın tamamlanan projeleri hangileridir?

ELİTPARK SİTESİ

Bitiş tarihi: 2008
Arsa alanı: 12.000 m2
İnşaat alanı: 20.000 m2

Yeşil alan: 10.000 m2

Konut sayısı: 78

Elityapı – Ankara - emlakmimar.com

Ankara'nın en gözde caddelerinden Park Caddesi üstünde olan Elitpark Sitesi, yeşil ile mavinin buluştuğu yerdedir. Elitpark sitesi 20.000m2 inşaat alanına sahiptir ve 10.000 m2'lik alanı zengin yeşil alan ile kaplıdır.

Site A, B, C, D, E olmak üzere beş blok / 78 daireden oluşmakta. Projede iki katlı kapalı otoparkın yanında bir de açık otoparka yer verilmiştir. Bunlara ilave olarak, sosyal ihtiyaçlar düşünülerek site içerisinde yüzme havuzu, vücut geliştirme salonu, jakuzi, fin hamamı, basketbol oyun sahası ve çocuk oyun alanına yer verilmiştir.

Bu elit site 24 saat kesintisiz, özel güvenlik hizmeti ve kapalı devre kamera sistemi de sunmaktadır. Sitenin 45 tonluk su deposunun peşi sıra tüm dairelere yetecek kadar güçlü jeneratör sistemine sahiptir. Jeneratör beslemeleri, binalardaki 4 adet asansörü de kapsamaktadır. Sitenin ısınması merkezi sistem ile yapılıp pay ölçerlerle ısı ve yakıt tasarrufu amaçlanmaktadır.

ELİT BLOK

Bitiş tarihi: 2004

Proje alanı: 4.000 m2

İnşaat alanı: 10.000 m2

Yeşil alan: 4.000 m2

Konut sayısı: 48

Elityapı – Ankara - emlakmimar.com

Elit Blok Ankara, Ümitköy, Ağaçseven sokağında yer almaktadir, Elit Blok'un Çayyolu köyünü yukarıdan gören eşsiz bir manzarasi ile bina sakinlerine keyifli zamanlar geçirtir. Bu projede 48 konut bulunur

10.000 m2 inşaat alanına sahip ve 4.000 m2'lik kısmı da yeşil alan ile çevrilmiştir. Projede biri kapalı iki otoparka yer verilmiştir.

ELİT BLOK projesinde kapalı devre güvenlik sistemi kullanılarak birey güvenliği hedeflenmiştir. Blok iki asansörlüdür ve sığınağı da bulunur

ANGORA EVLERİ PROJESİ F11 BLOK

Bitiş tarihi: 2010

İnşaat alanı: 8.000 m2

Arsa alanı: 6.000 m2

Konut sayısı: 42

Elityapı – Ankara - emlakmimar.com

Ankara'nın en büyük yerleşim merkezlerinden Angora evleri projesi içinde yer alan F 11 Blok inşaatı 2009 senesinde tamamlanmıştır.

42 konutlu blok 8.000m2 inşaat alanına sahip olup, gayet zengin yeşil alana da sahiptir.

Bu blokta iki asansör, sığınak, su deposu ve açık otoparka sahiptir. Isınma ise merkezi sistem ile yapılmakta, ayriyeten son dönemlerde gözde olan pay ölçer sistemi kullanılarak ısı ve yakıt tasarrufu amaçlanmıştır.

Elityapı imzalı diğer projeler nelerdir?

G.O.P Projeleri

1988 senesinde kurulan Elityapı, kurulduğu tarihten 2011 senesine dek uygulamaya geçirdiği kaliteli projeler ile yatırımcıya kazanç sağlamış, kalitesinden ödün vermemiştir. Elityapı'nın bu dönemdeki projeleri G.O.P.'da yer alır.

MERVE APARTMANI: Kırlangıç Sokak No: 29'da yer almakta olan Merve Apartmanı, beş konutluk özel projedir. 2.500m2'lik inşaat alanına sahiptir.

SABRİBEY APARTMANI, MELEKANNE APARTMANI, NEZAHAT ÇELİK VİLLASI, TEKELLİ APARTMANI, TALAT BEY APARTMANI, TAŞDEMİR APARTMANI ve ÜLKÜ İŞ MERKEZİ, Elityapı'nın geçmişte uygulamaya geçirdiği projelerdendir.

Elityapı iletişim bilgileri nelerdir?

ELiTYAPI Yapı Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ.

Adres: Kemer Sokak No:14/2 Gaziosmanpaşa 06700 Çankaya / Ankara Türkiye

Telefon: +90 312 440 00 43

Faks: +90 312 441 65 38

Resmi Web Sitesi: www.elit-yapi.com

Emlak Mimar