Elite Concept'te lüks dairelerin metrekaresi 7 bin 500 liraya

Şua İnşaat, “Elite” markalı projelerinin yeni halkasını Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçiriyor. Anadolu Yakasının kalbinde yükselen Elite Concept, yüksek prim potansiyeliyle konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

 
 

Projeler

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Şua İnşaat, “Elite” markalı projelerinin yeni halkasını Kadıköy Fikirtepe’de uygulamaya sunuyor. Anadolu Yakasının kalbinde yükselen Elite Concept, yüksek prim potansiyeliyle konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Şua İnşaat’ın Fikirtepe’nin en değerli noktasında konumlandırdığı Elite Concept projesinde inşa çalışmaları hızla ilerliyor.

Bütün ruhsatların alındığı ve blokların yükseldiği Elite Concept’te sekizinci kata çıkıldı. Projede çalışmalar hızla ilerlerken 2018’in ikinci yarısında tamamlanması planlanmakta

SARICALI; “BÖLGENİN SİLUETİNE İMZAMIZI ATIYORUZ”

Şua İnşaat’ın bugüne dek inşa ettiği bütün projelerle bölümüne değer kazandırdığını belirten Şua İnşaat Pazarlama Koordinatörü; “Elite markalı bütün projelerimizde hem yatırımcımıza, aynı zamanda kısma büyük kazanç sağladık. İstanbul’un Anadolu yakasında geliştirdiğimiz nitelikli projelerimize bir yenisini daha eklemek suretiyle Fikirtepe’nin yenilenen siluetine imzamızı atıyoruz. Mimarisine ve donatılarına büyük özen gösterdiğimiz Elite Concept ile Fikirtepe’nin gelişimi noktasında da sembol niteliğinde bir proje geliştiriyoruz. Projemizde takriben üç aydır ön talep topluyoruz. Açıkçası şuana kadar beklediğimizin de üstünde bir ilgiyle karşılaştık. Aldığımız yorumlar da bizi hayli memnun ediyor. Satışlarımıza ise ocaktan sonraki ayda başlamayı planlıyoruz.” dedi.

Şua İnşaat, kentsel dönüşümün merkezi Fikirtepe’de ön satışa sunduğu Elite Concept projesine konut satın alıcıları büyük ilgi gösteriyor.

İstanbul’un en hızlı değer kazanan lokasyonlarından Fikirtepe’de konumlandırılan ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan proje, 24 bin metrekare büyüklüğünde arsa üstünde bina ediliyor.

Takriben 3.000 bin kişinin yaşayacağı Elite Concept projesinin on bin metrekaresini sosyal kullanım ve peyzaj alanlarına ayıran firma, sakinlerine ferah yaşam alanı sunuyor.

LÜKS DAİRELERİN METREKARESİ 7.500 TL’DEN BAŞLIYOR

Toplam 155 bin metrekarelik inşaat alanında 785 konut ve 26 ticari ünitenin yer almakta olduğu projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği sunulmakta.

Lüks ve konforlu detaylarla sahip projede, daireler 66 metrekare ile 220 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

Ön talep toplama döneminin devam ettiği projede alternatif ödeme çizelgesi ve avantajlı fiyatlar sunulmakta

30 aya kadar vade farkı ödemeden taksitlendirme ve bireye has ödeme seçeneklerinin sunulduğu proje içinde konutların metrekaresi 7.500 Liradan başlamakta. Projede 120 aya kadar anlaşmalı bankalar ile da münasip vade oranlarıyla kredi imkanı sağlanıyor.

Sıfır faiz ve kişilere has ödeme seçeneklerinin sunulduğu proje içerisinde evlerin metrekaresi 7.500 Liradan başlamakta.

AKILLI BİNA TEKNOLOJİSİNE SAHİP KONUTLAR

Elite Concept projesi enerji verimliliği ve çevreci özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı bina teknolojisi konseptinde projelendirilen Elite Concept, enerji üretimi ve gri su arıtma sistemiyle sitede yaşayanlara büyük avantaj sağlayacak.

Projede, blok çatılarına yerleştirilecek güneş panelleriyle enerji tasarrufu azami düzeyde tutulacak. Ek olarak, lavoba ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek. Akıllı bina konsepti ve çevreci özelliklere sahip Elite Concept projesi enerji ve su tasarrufu özellikleriyle aile bütçelerine katkı sağlayacak.

Cam balkon özelliğiyle panoramik bir görüntü elde edilen projenin mimarisinde Adnan Kazmaoğlu Mimarlık’ın imzası yer almakta.

Modern tasarımı ile öne çıkan Elite Concept; geniş peyzajı, konforlu yaşam alanları ve özellikli konumu ile dikkati çekiyor.

Cadde mağazası ve dükkanların bulunmuş olduğu projede bölgenin bütün ihtiyaçlarının karşılanabileceği market, eczane, fast food, kafeler, yeme - içme alanları ve restoranlar yer almakta.

Projede ek olarak dört mevsim kullanılabilen yetişkin ve çocuk havuzu, vücut geliştirme salonu, pilates stüdyoları, sauna, buhar odası, spor yapma bölgeleri ve çocuk oyun alanları yatırımcılara sunulmakta

MERKEZİ LOKASYONDA YER ALIYOR

Anadolu Yakasının yeni çekim alanı Kadıköy Fikirtepe’de yükselen proje, merkezi lokasyonuyla avantajlı bir lokasyonda alıyor.

Bütün ana arterlere çok yakın bir noktada bulunan ve E-5 otoyolunun yanı başında konumlanan proje; Metro, Metrobüs, TEM Otoyolu Üsküdar ve Kadıköy’e yakınlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

İnşa çalışmalarının devam ettiği proje, 2018 yılının ikinci yarısında tamamlanacak.

Resmi Web Sitesi: http://eliteconcept.com.tr/tr

Emlak Mimar