Elit Royal’de satışlar başladı

Eşsiz Ankara manzarasıyla doğanın içinde lüks bir yaşam isteyenlerin dikkatini çeken Elit Royal Residence projesi, Beytepe’de yükselmeye devam ediyor....

 
 

Projeler

Başkentin nezih bölgelerinden Beytepe’de yükselen Elit Royal Residence’da ev satışları başladı.

Eşsiz Ankara manzarasıyla doğanın içerisinde lüks bir yaşam isteyenlerin dikkatini çeken Elit Royal Residence projesi, Beytepe’de yükselmeye devam etmekte. Kaliteli malzeme seçiminden ev sahiplerinin konforlu bir yaşam sürdürmeleri için “akıllı ev” olarak tasarlanmasına kadar çok miktarda ayrıcalık sunan Elit Royal Residence’da satışlar başladı.

İnşaatının büyük kısmı tamamlanan Elit Royal Residence’da 4+1, stüdyo ve dubleks olmak üzere toplam 35 daire bulunmakta. 16 katlı olan Elit Royal projesi 3 bin metrekarelik peyzaj düzenlemesi ile de yeşil bir çevrede yaşam imkanı sunuyor.

Projede kullanılan malzemelerin titizlikle seçildiğini kaydeden Elit Yapı’nın yöneticileri İnşaat Mühendisi Cem Çelik ve Mert Yıldızhan, biri birinden ünlü dünya markalarını evlere taşıdıklarının altını çizdi.

Elit Royal projesi ile Ankara’yı “butik residence” konsepti ile tanıştırdıklarını vurgulayan Cem Çelik, tasarımı ve tarzı ile fark yaratan projenin ev sahiplerine lüks yaşam kapılarını açtığını söyledi.

Modern ve benzersiz bir mimari anlayışla inşa ettikleri projede ev sahiplerinin yaşamını kolaylaştıracak her ayrıntıyı düşündüklerini dile getiren Çelik, “Konutlarımız, ev sahiplerinin tek tuşla kontrol sağlayabileceği ‘akıllı evler’ olarak tasarlandı. Böylelikle, ev sahipleri hem maliyet aynı zamanda konfor açısından rahat olabilecek” dedi.

-Elit Royal’de 24 saat güvendesiniz-

Elit Royal Residence projesinde, 24 saat personel hizmeti verileceğine dikkati çeken Çelik, güvenlik konusunda da hayli titiz çalıştıklarını vurguladı.

Güvenlik konusunun hassasiyetle üstünde durdukları bir konu olduğunu anlatan Çelik, şöyle konuştu:

“bu nedenden dolayı konut sahiplerimizin evlerinde güvenle oturabilmeleri için çok miktarda tedbir aldık. 24 saat hizmet verecek olan güvenlik personelinin peşi sıra her kata ve residence dışına kapalı devre kamera sistemi kurduk. Acil hallerde konut sahiplerimizin yardımına koşabilmeleri için taksi ve güvenlik hizmetinin de tek tuşla çağrılabilmesine imkan tanıdık.”

Konut sahiplerinin hayallerini inşa ettiklerini vurgulayan Çelik, Elit Royal Residence’da konut fiyatlarının 700 bin-1 milyon ikiyüz elli bin arasında olduğunu belirtti.

Mayıs 2014 tarihinde tamamlanması planlanmakta olan Elit Royal Residence’da konut satışlarının başladığını kaydeden Çelik, “Hayata ‘elit’ bir manzaradan bakmak isteyenleri misal dairemizi görmeye davet ediyoruz. Eşsiz manzarası ile beraber Ankaralılara yeni hayatın avantajlı dünyasının kapılarını aralıyoruz” diye konuştu.

Emlak Mimar