Elit Royal kadınları cezbediyor

Şehrin gürültüsünden uzakta orman manzaralı sakin bir yaşam isteyenlerin tercih ettikleri Beytepe’de yükselen Elit Royal Konut Projesi ile Ankaralılar...

 
 

Projeler

Kadınların günlük yaşamlarının büyük bir kısmını mutfakta geçirdiğini dikkate alan Elit Royal konut projesi, biri birinden değişik renkleri ve teknolojiyi ön plana çıkaran tasarımlarıyla tanınan dünyaca tanınan Alman Nolte mutfaklarını tercih ederek mutfağı keyifli ve nezih bir mekan biçimine getirdi.

Şehrin gürültüsünden uzakta orman manzaralı sakin bir yaşam isteyenlerin tercih ettikleri Beytepe’de yükselen Elit Royal Konut Projesi ile Ankaralılar butik residence konsepti ile tanışıyor. Titizlikle yükselen inşaatı ve özenli tasarımı ile dikkati çeken Elit Royal Residence’da, konut sahiplerinin ayrıcalıklı bir yaşam sürmeleri için bütün detaylar düşünüldü.

İç mekan tasarımlarında da kaliteyi konut sahiplerine sunmak isteyen Elit Yapı’nın yöneticileri İnşaat Mühendisi Cem Çelik ve Mert Yıldızhan, projede özel olarak mutfağa büyük önem verdiklerini söyledi.

Proje hakkında bilgi veren Elit Yapı Yönetim başkanlığı Üyesi Mert Yıldızhan, konut alımlarında kadınların karar konusunda eşlerinden bir adım daha önde olduğunu hatırlatarak, “Ev alınırken erkeklerin eşlerinin isteğiyle hareket ettiği yadsınamaz bir gerçek. Biz de bu gerçeği göz önünde bulundurarak projemizi hazırlarken hassaten kadınların ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştık” dedi.

Bir kadın için evin çok önemli bölgelerinden birinin mutfak olduğunun farkında olduklarının özellikle üstünde duran Yıldızhan, şöyle konuştu:

“Elit Royal Projemizin her noktasında en kaliteli malzemeleri kullandığımız gibi mutfakta da dünyanın en iyilerinden biri ile çalışmayı tercih ettik. Dünyanın ilk 5 mutfak markası içerisinde yer almakta olan Alman Nolte markası ile beraber fevkalade mutfaklara imza atarak kadınların en fazla zaman geçirmiş olduğu yerlerden biri olan mutfağı toptan çevreci, sağlıklı malzemeden imal edilen keyifli ve nezih bir mekan durumuna getirmeyi hedefledik.”

-“Elit Royal’a çok yakıştı”-
Tamamen aydınlık ve 20 metrekarelik bir alana sahip olan mutfakta ferah bir yaşam alanı yaratmayı hedeflediklerine işaret eden Yıldızhan, şöyle devam etti:

“Nolte mutfaklarının orijinal tasarımı Elit Royal konutlarına çok yakıştı. Elit Royal’de ev sahibi olan kadınlar, yemek pişirmekten büyük zevk alacak. Sağlamlık ve kalitenin yanında özel olarak çevreye duyarlı malzemelerin seçilmesi gerekiyor. Mutfağımız bütün bu şartları karşıladığı için bizim hayli içimize sindi. Eminiz ki ev sahipleri de dünyaca tanınan bu Alman markasını tercih ettiğimiz için memnun olacaklar.”

-Elit Royal Residence-
Başkent’in öne çıkan bölgelerinden biri olan Beytepe’de inşa edilen Elit Royal Residence, yaşam merkezlerine olan yakınlığı ve eşsiz Ankara manzarasıyla dikkati çekiyor. 16 katlı Elit Royal Residence projesinde 4+1, stüdyo ve dubleks olmak üzere toplam 35 daire bulunuyor.

Ev sahiplerine kaliteli ve rahat bir yaşam sunmak amacıyla “akıllı ev” olarak tasarlanan daireleri ile dikkati çeken Elit Royal Residence, dünyaca ünlü markaları da evlere taşıyor. Özenli işçilik, titiz tasarım ve kaliteli malzemeyi bir araya getiren Elit Royal Residence, depreme dayanıklı beton yapısı , jeneratör sistemi, 24 saat konsiyerj ve güvenilir personel hizmeti, katlarda ve residence dışında kapalı devre kamera sistemi bulunuyor.
Ayrıca Elit Royal Residence’da konut sahipleri tek tuşla taksi ve güvenlik hizmeti, her daire için iki kapalı bir açık otopark, misafirler için konuk otoparkı ve dairelere özel ayrılmış depoları ile konut sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. Elit Royal Residence konutlarının anahtar teslim tarihi ise Mayıs 2014 olarak bildirildi.

Emlak Mimar