Duvar kolajı nasıl yapılır?

Belirli mağazalarda satılan süs eşyalarına ve tablolara mahkum değilsiniz. Evde kolayca yapılabilen, el işi kendin yap; dekoratif objeleri son zamanla...

 
 

Emlak Rehberi

Evinizin boş duvarlarına bakıp nasıl süsleyebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Sizin için harika bir fikrimiz var. Arşivinizde ne kadar fotoğraf ve kart postal var ise ortaya çıkarın işe koyuluyoruz. Küçük değişiklikler yaparak evinizin dekorasyonunu kişiselleştirin!

Belli mağazalarda satılan süs eşyalarına ve tablolara mahkum değilsiniz. Evde kolaylıkla yapılabilen, el işi kendin yap; dekoratif objeleri son dönemlerde ev dekorasyonunda popülerlik kazandı.

Bir dönem misafirliğe gittiğimiz bütün evlerde gördüğümüz benzer çerçeve ve duvar süslerinden sıkıldıysanız , duvar dekorasyonu için harika bir fikrimiz var!

Aile fotoğraflarınızı ve keyifli dakikalarınızı sıkıcı çerçevelere hapsetmenize gerek yok. Üstelik bu biçimde duvarlarınızda binlerce küçük çivi deliği de açılmış olmayacak!

Boş duvarlarınıza şöyle bir göz atın ve süslemek istediğiniz kısmı belirleyin. Boş bir kağıda kafanızda oluşturmak istediğiniz biçimi belirleyerek hangi resmi duvarın neresine asacağınızı, nasıl bir kolaj yapacağınıza dair bir taslak oluşturun.

Bu dekorasyon taslağı herşey bitince kötü sürprizlerle karşılaşmanıza engel olacak. Daha sonrasında sevdiğiniz resimlerinizi irili ufaklı bastırıp duvar yapıştırıcısı kullanarak belirlediğiniz yerlere yapıştırın. İşte duvar kolajınız çok havalı görünüyor! Bu duvar kolajını sevdiğiniz şiirler, güzel sözler ve daha başka çokca şeyle geliştirip, kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz!

Emlak Mimar