Dumankaya’nın Bahar Sürprizi

İş Hayatının Standartlarını Değiştiren Dumankaya FlexHavaalanına yürüme mesafesinde yükseliyen Dumankaya Flex İş hayatını ev konforuyla buluşturuyor. ...

 
 

Projeler

Baharın iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde Dumankaya, ayrıcalıklı fırsatları ile Dumankaya Flex Office, Dumankaya Mozaik ve Ritim İstanbul'da yaşamak isteyen ve yatırım yapmak isteyenlere çok cazip fırsatlar sunuyor.

İş Hayatının Standartlarını Değiştiren Dumankaya Flex
Havaalanına yürüme mesafesinde yükseliyen Dumankaya Flex İş hayatını ev konforuyla buluşturuyor. İki ayrı kütlede 5 blok ve 376 home ofisten meydana gelen Flex Kurtköy projesinde ekoloji ve teknoloji bir arada bulunuyor. Ev ve ofis standartlarını yükselten Dumankaya Flex projesinde toplantı salonlarından çocuk oyun alanları, teras bahçelerden alışveriş birimlerine kadar birçok özellik bir arada bulunuyor. Dumankaya Flex Kurtköy projesi Uluslararası Leed sertifikasına aday bir proje.

Bahçeşehir'de metroya birkaç dakika mesafede yer almakta olan projede ofis hizmetleri bünyesinde anlaşmalı kurumlar ile web, hukuk, marka tescil, tercümanlık ve muhasebe gibi danışmanlık hizmetleri ile depo ve arşiv alanları, toplantı odaları, lobi hizmetleri gibi destek hizmetleri de bulunmaktadır. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 ofis seçenekleri bulunan projede, fiyatlar 219 bin liradan başlıyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yeşile Değer Veren Proje Dumankaya Mozaik
Dumankaya İnşaat'ın merakla beklenen Sancaktepe projesi Dumankaya Mozaik, az katlı mimarisiyle dikkat çekiyor. Dairelerde dört farklı dekorasyon önerisi sunulan projenin peyzajında Fransız ve İtalyan bahçelerine yer verilecek. Tıpkı bir mozaik gibi farklı parçaların bir araya geldiği ve bir bütünün oluşturulduğu Dumankaya Mozaik projesi, şehrin kimliğine ve mimari hafızasına yeni bir soluk, yeni bir karakter katarken aynı zamanda bireylerin hayatına dokunacak yeni bir yaşam alanı sunuyor.

Geniş balkonları, iki bina arası 80 metre mesafesi ve yüzde 70'i yeşil alan konseptiyle öne çıkan Dumankaya Mozaik altmış ay 0 faiz bahar kampanyası vesilesiyle çok cazip ücretlerle yatırımcısını bekliyor. Projede 1+1,2+1 ve otuzbir daire seçenekleri var olan

Ayrıntılı bilgi edinmek için mutlaka ziyaret edin

Eşsiz Ada Manzasarasıyla Ritim İstanbul
Ritim İstanbul projesi bölgenin en büyük açık alışveriş merkezinden dev spor kompleksine, akıllı loft dairelerden home-office'lere, kültür merkezinden 37. kattaki eşsiz ada manzaralı lüks restorana kadar bir çok avantajı bir arada sunuyor. Anadolu Yakası'nda, Maltepe E-5 üzerinde hayata geçirilen projede konut, AVM ile ofis kompleksi, teknoloji ve konforla birleşiyor. İstanbul'un en güzel manzaralarından biri olan adalar ve deniz manzarası eşliğinde benzersiz bir yaşam vadediyor.

Ayrıntılı bilgi edinmek için mutlaka ziyaret edin

Emlak Mimar