Dumankaya’dan Mayıs Ayına Özel %5 İlave İndirim

Ritim İstanbulda 863 Konut

 
 

Projeler

İstanbul Maltepe konut projeleri arasında ön plana çıkan Ritim İstanbul projesi, Dumankaya kalitesiyle yükselmeye devam etmekte. Toplam 1373 adet bağımsız bölümü bulunan Ritim İstanbul, konut, ofis, rezidans ve alışveriş merkezinden oluşan karma bir yaşam sunuyor.

Ritim İstanbulda 863 Konut

Anadolu Yakası'na hareket katacak, hayat dolu bir proje: Ritim İstanbul! Projenin genelinde geniş metrekarelere ve optimum kullanım alanlarına sahip, 1+1'den 5+1 dublekse, çok farklı alternatiflerde konfor dolu 863 adet rezidans konut yer alıyor.
Tüm daireler, cam mimarinin getirdiği avantajla geniş pencerelerinden uçsuz bucaksız bir manzara sunuyor. Tam karşıdaki Adalar manzarasının keyfini çıkarın, dilerseniz İstanbul'un engin kent görüntüsüne seyre dalın.

Ritim İstanbul'da Akıllı Ev Teknolojisi

Ayrıca eviniz, teknolojisiyle de herkesi kendine hayran bırakma konusunda iddialı. Konutta dijital dönüşümü başlatan Dumankaya IQ; akıllı evinizdeki cihazların yönetiminden, seyahat hizmetlerine, sağlık ve özel şoför, vale, havaalanı transferi, ev temizliği, çiçek gönderimi, tadilat, kuru temizleme, vb. aklınıza gelebilecek diğer tüm günlük ihtiyaçlarınızda hayatınızı kolaylaştıran size özel bir asistan hizmeti sunuyor.
Ritim İstanbul'da 250 adet Home Ofis, 114 adet ticari ofis ve 146 adet mağaza ile toplamda 1373 adet bağımsız alan yer alıyor.

Ulaşımı kolay merkezi konumu, iş hayatınızı kolaylaştıran asistan hizmetleri ve prestijli sosyal donatıları ile Ritim İstanbul, iş hayatında standartların çok üstünde bir zamanı müjdeliyor.

Bulunmuş olduğu bölümde, kafeleri, restoranları, prestijli mağazaları ile açık hava alışveriş merkezine sahip tek projesinde, her sabah İstanbul'un kendisi gibi ritmi yüksek bir yaşam başlıyor. Anadolu Yakası'nın en canlı, en işlek, en yaygın projesi olacak Ritim İstanbul'da iş hayatı sonsuz fırsatlarla buluşuyor.

Ritim İstanbul, alışveriş mağazaları ile bölümdeki hem yaşayan aynı zamanda çalışan kişilerin günlük rutinlerinin vazgeçilmeyen bir parçası durumuna gelen Maslak - Levent hattındaki projelerin yarattığı değerin bir benzerini Anadolu Yakası'na taşıyor.

Ritim İstanbul'da Avm center

Bölümdeki diğer projelerden değişik olarak açık hava alışveriş merkezine sahip tek proje olma özelliğini taşıyan Ritim İstanbul; kafeleri, restoranları, butikleri ve mağazaları ile kısa bir zaman içerisinde Anadolu Yakası'nda her bireyin buluşmak için sözleşeceği en bilinen adres şekline geleceğinin ip uçlarını şimdiden veriyor. Her bireyin gezmeye geleceği bu alışveriş merkezinin hemen üzerinde oturma şansına sahip olanlarsa, hayatın tadını herkesten çok çıkaracak gibi gözüküyor. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yapmak için buluşabileceğiniz, başarılı mağaza karması ile alışveriş ihtiyacınızı keyifli ve bir o kadar stabil biçimde karşılayabileceğiniz Ritim AVM, proje sakinlerinin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Ritim İstanbul Fiyatlar

Ritim İstanbul Nerede

Ritim İstanbul projesi Maltepe'de E-5'in hemen kenarında, Anadolu Yakası Adalet Sarayı'na komşu, Bağdat Caddesi, sahil yolu, Tem otoyolundan kolay ulaşılır konumuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Avm center, rezidans ve home ofislerden oluşan bölümleriyle karma bir proje olan Ritim İstanbul projesi iki etap durumunda yapılıyor.

Emlak Mimar