Doğanın renkleri banyolarda

Tureks Stone’un koleksiyonları doğanın tüm renklerini barındırıyor. Koyu ve açık renk tonlarından karma renklere kadar geniş bir renk skalasında oriji...

 
 

Dekorasyon

Mermer ve doğal taşların orijinal renk ve çizgilerini banyolara taşıyan Tureks Stone, şık ve doğal görünümlü banyolar yaratıyor.

Tureks Stone’un koleksiyonları doğanın tüm renklerini barındırıyor. Koyu ve açık renk tonlarından karma renklere kadar geniş bir renk skalasında orijinal tasarımlar sunan Tureks Stone, banyo büyüklüklerine uygun ebatlarıyla en ideal çözümleri sunuyor.

Doğal desen, form ve ebat çeşitliliği
Özel kesim yekpare mermer plakalardan farklı geometrik form ve desenlere kadar sınırsız seçenekler sunan Tureks Stone, banyolara kattığı derinlik ve doğal dekoratif görünümle fark yaratıyor.

Doğal taşların çeşidine göre alacalı tonlar, ebruli desenler, geçişli tonlar, karma renkler, doğal lekeli formlar, sade ve yalın çizgiler, kabartmalı tonlar, yakın tonların geçişkenliği, kontrast renk kombinasyonları ve mozaik formlara sahip olan Tureks Stone koleksiyonları, orijinal tasarım anlayışını banyolara başarıyla yansıtıyor.

Emlak Mimar