Doğanın büyüsünü banyolara taşıyor

Ezber bozan tasarımlarıyla banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit, 2013 Sonbahar & Kış Koleksiyonunda yer alan yeni ürünlerinde gözünü doğaya çeviri...

 
 

Dekorasyon

Şehir hayatı insanı doğadan koparıyor. Günlük hayatın yoğun koşuşturmacası içine sıkışan kimsenin doğa özlemi, Creavit tasarımlarının çıkış noktası oluyor. “Banyo bu tarafta” mottosuyla banyoları güzelleştiren Creavit, doğanın büyüsünü banyolara taşıyor.

Ezber bozan tasarımlarıyla banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit, 2013 Sonbahar & Kış Koleksiyonunda yer almakta olan yeni ürünlerinde gözünü doğaya çeviriyor. Adını ve ilhamını doğadan alan, Creavit Bull ve Creavit Jaws Banyo Takımları; sıradanlığa meydan okuyan tasarımlarıyla öne çıkıyor. Doğadan banyoya bu tasarım yolculuğunda Creavit Bull tekrar doğuşlara gönderme yaparken, Creavit Jaws derin denizlerin gizemine götürüyor.

Creavit Bull ile Banyonuz Tekrar Doğuyor

İlhamını doğadan alan ilk ürün olan “Creavit Bull Banyo Takımı”nda çağlar boyunca tekrar doğuşun, dönüşümün ve verimliliğin sembolü olan boğa figüründen yola çıkılıyor. Banyolara özel ruh getiren bu mistik figür, tüm görkemiyle yeni başlangıçlara gönderme yapıyor. Maskülen, iddialı ve sıradışı tasarımlarıyla öne çıkan üründe lavabo, asma ve tek klozet ile zenginleştirilerek banyolarınızın havasını değiştiriyor. 50×65 cm ölçülerindeki lavabo, Creavit armatürler ve metal aksesuarlarla tamamlandığında çok çok çarpıcı bir etki bırakıyor. Takımdaki klozetler, Creavit gömme rezervuarlar ve biri birinden zengin seçenekli kumanda panelleriyle uyumlu bir birliktelik sunuyor.

Creavit Jaws Derin Denizlerin Gizemine Götürüyor

Doğadan aldığı ilhamla banyolara büyülü dokunuşlar getiren ürünlerden bir diğeri “Creavit Jaws Banyo Takımı” gözünü denizlerin efsanevi kralına çeviriyor. Doğanın kusursuz eserlerinden biri olan köpek balığı bu etkileyici tasarımın çıkış noktasını oluşturuyor. Derin denizlerin gizemli dünyasında bir yolculuğa çıkaran bu ürünlerle banyolara heyecan ve adrenalin geliyor. Estetiğin tekrar yorumlanmasıyla tasarlanan lavabo ve asma klozetten oluşan banyo takımı banyolara özel hava katıyor. Kusursuzluğuyla hayran bırakan ve yaşam kaynağımız olan doğa, usta tasarımcıların hayal gücüyle birleşiyor. Tasarım uzmanı Creavit, banyo modasını tekrar yorumluyor. Doğanın mucizeleri banyolarda hayat buluyor.

Emlak Mimar