DKY İnşaat'tan 6 projesinde Ramazan indirimi

DKY İnşaat, İstanbul’da hayata geçirdiği 6 projesi için, Ramazan ayına özel indirimler ve ödeme koşulları sunuyor.

Projeler

DKY İnşaat, İstanbul’da kullanıma sunduğu 6 projesi için, Ramazan ayına özel indirimler ve ödeme maddeleri sunuyor.

DKY Kartal ve Lokum Evler projelerinde, “0 Peşinat 0 Faiz” yahut “yüzde 20 Peşin indirimi”, DKY ON Kağıthane projesinde ise aylık 2 bin beşyüz TL taksit ile ev sahibi olma fırsatı, Suadiye, Göztepe, Erenköy’de bulunan DKY Cadde projelerinde ise “yüzde elli peşin öde, gerisini taşın öde” kampanyası Ramazan ayı boyunca devam edecek.

Ödüllü proje DKY Kartal, Anadolu Yakası’nın yeni yatırım, yaşam ve iş merkezi Kartal’ın en iyi lokasyonlarından birinde yaşama geçiyor. Deniz ve Adalar manzaralı, geniş ve konforlu evleri, çocuk parkları, sosyal-sportif olanakları, yüzme havuzlarıyla aileler için ayrıcalıklı bir yaşam sunan projede sınırı sayıda daire kampanyalı koşullarıyla ev sahibi olabilmek isteyenleri bekliyor. Projede yaşam ve Aralık 2017’de başlayacak.

Yüzde 67’si yeşil alan olan Lokum Evler, peyzaj düzenlemeleri, bütün projeyi çevreleyen koşu parkurları, sosyal ve spor tesisleri, çocuk parkları, bahçeli evleri ve balkonlu daire türleri ile rüya gibi bir hayat sunacak. 742 konuttan oluşan projenin, rezidans kısmı sene sonuç kısmında diğer etapları ise Mart ve Temmuz 2017’de teslim edilecek.

Lüks ve konforu birlikte sunan DKY Cadde projeleri ise kültür ve çekim alanı, restoran, kafe ve parklarıyla ünlü Bağdat Caddesi’nde yükselmeye başladı. Göztepe 05, Erenköy 86, Suadiye 12 projelerinde sınırlı sayıdaki daireler Ramazan ayına özel fırsatlarla ev sahibi olabilmek isteyenleri bekliyor.

Avrupa Yakası’nın önemli iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Kağıthane’de inşası devam etmekte olan DKY ON Kağıthane projesi ise “hayata açık” konsepti, yenilikçi mimarisi, işlevsel evleri, sosyal yaşamı bir üst boyuta taşımaya hazırlanıyor. DKY ON Kağıthane’de değişik büyüklüklerde 205 daire bulunmakta. Proje Mart 2018’de tamamlanacak.

Tel : 444 9 359

Web :http://www.dkyinsaat.com/

Emlak Mimar