DKY İnşaat’ın Bağdat Caddesi Kentsel Dönüşüm Projeleri..

DKY Cadde Suadiye 12Bağdat Caddesi'nin en lüks semtlerinden Suadiye'de hayata geçen bu prestijli proje, bölgenin en seçkin alışveriş lokasyonlarına, y...

 
 

Projeler

DKY Cadde Göztepe 05
Bağdat Caddesi'ne, şehrin en güzel mağazalarına, kafe ve restoranlarına, Göztepe Parkı ve Caddebostan sahiline yürüme mesafesinde hayata geçen DKY Cadde Göztepe 05, tamamlandığında 53 ayrıcalıklı aileye ev sahipliği yapacak. Projede kentsel dönüşüm kapsamında binaların yıkımı tamamlandı. Ruhsat ise çok yakın zamanda çıkacak. DKY Cadde Göztepe projesinde teslimlerin aralık 2017'de yapılması planlanıyor.Proje Aralık 2017'de sahiplerine teslim edilmeye başlanacak. 44 konutun sahiplerini bulduğu projede satışı devam eden daire sayısı ise 9..

DKY Cadde Erenköy 86
Tamamlandığında 32 seçkin aileye ev sahipliği yapacak olan DKY Cadde Erenköy 86 sınırsız prestij sunacak. Sahile ve Cadde'nin en güzel parklarına, popüler yeme-içme ve alışveriş mekanlarına yürüme mesafesinde hayata geçen bu lüks projede evler, A-plus konfor özellikleri taşıyor. Duvar işlerinin ve inşaatın kabasının tamamlandığı, elektrik & mekanik ve sıva işlerinin devam ettiği projede cephe iskelesi kurulumunda sona gelindi. DKY Cadde Erenköy'de dairelerin sahiplerine mart 2017'de teslim edilmesi planlanıyor. Projede satışta olan sadece 1 daire kaldı.

DKY Cadde Suadiye 12
Bağdat Caddesi'nin en lüks semtlerinden Suadiye'de hayata geçen bu prestijli proje, bölgenin en seçkin alışveriş lokasyonlarına, yeme-içme mekanlarına yürüme mesafesinde. Yalnızca 40 ayrıcalıklı aileye ev sahipliği yapacak. Kaba inşaatının ve duvar işlerinin tamamlandığı projede, elektrik & mekanik işleri hızlıca devam ediyor. Cephe iskelesi kurulumuna başlanan projedeki dairelerin sahiplerine mart 2017'de yapılması öngörülüyor. Projede satışı devam eden son 5 daire kaldı.

Emlak Mimar