Deniz İstanbul Mercan Konakları'nın örnek dairesi tamam

İstanbul’un en büyük sahil kasabasını benzersiz bir tasarımla hayata geçiren Keleşoğlu Holding, Denizİstanbul Mercan Konakları'nın örnek dairesi tamamlandı..

 
 

Projeler

İstanbul’un en büyük sahil kasabasını benzersiz bir tasarımla uygulamaya sunan Keleşoğlu Holding, Denizİstanbul projesi ile Yakuplu Sahilde çevre ve doğa ile bütünleşen yeni yaşam alanı inşa ediyor. Satışı devam etmekte olan ve Denizİstanbul’un 2’nci etabını oluşturan Mercan Konakları’nın misal dairesini tamamlayan Keleşoğlu Holding, projeyi Kasım 2017’de teslim edecek.

Çevresi ile bütünleşen ve çağın gerekliliklerini göz önünde bulundurularak sürdürülebilir yaşam alanları üreten Keleşoğlu Holding, İstanbul'un en büyük sahil kasabası olarak inşa ettiği Denizİstanbul’un 2’nci etabı Mercan Konakları’nın merakla bekleniyor olan misal dairesini tamamladı.

Beylikdüzü Yakuplu Sahilde 1+1’den 4+1’e kadar daire türleri sunan ve toplam bin 453 adet 259 Mercan Konakları, az katlı apartman konseptiyle, deniz ve yeşil ile iç içe bir hayatın avantajlı dünyasının kapılarını aralıyor.

Marinanın yanı başında, standartların üstünde yeşil alanı ve kusursuz deniz manzarasıyla ezberlerin dışına çıkan Mercan Konakları, ticaret merkezi, otel, hastane ve sosyal alanların yer almakta olduğu 1 milyon 200 bin metrekarelik dev bir alanda bina ediliyor.

Denizİstanbul’u diğer projelerden ayıran bir çok özelliği olduğuna dikkati çeken Keleşoğlu Holding Yönetme idaresi Üyesi Dursun Keleş, bilhassa 1.5 kilometrelik sahil şeridinin hiçbir projede yer almadığını söyledi. Projeyle ilgili bilgi veren Keleş , “Bu projeyi diğer projelerden ayıran çok önemli özellik ferahlığı. İstanbul'da bu kadar büyüklükte ve bu nitelikte bir projede bu kadar ferah proje var olan değil. Orada blokların arasındaki uzunluk 25 metre ve 65 metre aralığında değişiyor. Projemizin satış ofisini ziyaret eden müşterilerimiz İstanbul'da böyle bir yer var mıydı diye kendilerine soracaklar. Projede yürüyüş yolları, bisiklet sahaları, at çiftliği yer almakta, ek olarak tüm çocukların oyunlarını çok güvenli bir ortamda oynayabilecekleri ve ihtiyaçlarını kasaba içinde giderebilecekleri dev bir proje inşa ediyoruz” dedi.

Konut sektörünü ve döviz kurundaki yaşanan gelişmeleri değerlendiren Keleş, “İnşaat sektörü büyümesini sürdürüyor, sektör temsilcileri olarak bizler gerek devlet desteği gerekse iktisadi iyileşmeler hasebiyle konut satışlarının artacağını tahmin edebiliyorduk. Geçen yılın Eylül ayına göre yüzde 17 artışı yakalamış olmak sektörümüzün iyi bir ivme kazandığını gösteriyor. Bunda düzenlenen ödeme kolaylıkları ve kampanyalarında etkisi büyük. Konut sektörüne yapılmış olan yatırımın en doğru yatırım olduğu gerçeği de artık yatırımcı tarafından anlaşılmış halde. Konut fiyatları eskisi gibi döviz endeksli olmadığından dolardaki yükselişinde ev fiyatlarında suni bir fiyat artışına neden olacağını düşünmüyoruz. Yabancı yatırımcıların bu hali fırsata çevireceklerini öngörüyoruz, yabancıya ev satımları artacaktır” diye konuştu.

Resmi Web Sitesi: http://denizistanbul.com/

Emlak Mimar