Denge Towers'ta 120 ay 0,70 vadeyle

Sancaktepe’nin en gözde lokasyonunda yükselen Denge Towers, Denge Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere yeni bir kampanya sunuluyor.

 
 

Projeler

Sancaktepe’nin en gözde lokasyonunda yükselen Denge Towers, Denge Yapı tarafından kullanıma sunuluyor. Projeden daire sahibi olabilmek isteyenlere yeni kampanya sunulmakta

Geçtiğimiz Mayıstan önceki ayda satışa çıkan Denge Towers’ta yüzde onbeş peşinat ödeniyor. 120 ay taksit ve 0,70 oranında vade farkı ile ödeme yapılabilmektedir

Denge Towers, konut ve alışveriş merkezinden oluşuyor. Üç değişik şekilde bina edilen Denge Towers'da konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde, toplam 120 adet daireden oluşuyor.

Avm center ile Sancaktepe'ye yeni soluk getiren Denge Towers'ın içerisinde toplam 40 adet ticari ünite yer almakta. Nisan ikibin onsekiz senesinde teslim edilecek olan projede konutlar 351 bin tl'den başlayıp 688 bin tlye kadar çıkıyor.

1+1 daireler a, b, c ve d olarak dört ayrı büyüklükte gruplandırılıyor. 1+1'lerin büyüklüğü 64, 65, 66 ve 71 metrekareden oluşuyor. 2+1 daireler 111 metrekare olup fiyatları 473 bin türk lirası olarak belirlendi. 3+1'ler ise 145 metrekare bazında bina ediliyor.

altı bin 40 metrekare arsa alanı üstüne konumlandırılan Denge Towers'ın arsa ve yatırım değeri 60 milyon TL. Daha önce Sancaktepe’de hayata geçen Begonya, Sümbül, Mimoza, Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinden değişik bina edilen Denge Towers, AVM ve ticari üniteleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Sancaktepe'nin merkezinde uygulamaya sunulan Denge Towers, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Proje, TEM-Kartal bağlantı yoluna iki dakika, Kurtköy Sabiha Gökçen havaalanına onbeş dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 18 dakika mesafede yer almakta. Denge Towers, metroya 300 metre mesafede yer alır iken 3. Köprü'ye de çok yakın. Denge Towers, sunduğu sosyal imkanlarla dikkati çekiyor. Projede kapalı otopark, vücut geliştirme salonu, sauna, güvenlik, basketbol oyun sahası, AVM’ye asansör ile ulaşım, seyir terası, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar da yer almakta.

www.dengetowers.com

Tel: 0216 3772778

Emlak Mimar