Demirli Yapı

Demirli Twins projesini İstanbul Anadolu Yakası’nda, Kartal’da hayata geçiren firmadır. Demirli Yapı, yine Anadolu yakasındaki projeleriyle bilinir.

 
 

Şirketler

Demirli Yapı’nın güncel projesi hangisidir?

Demirli Twins

Demirli Twins projesi İstanbul Anadolu Yakası’nda, Kartal’da yükselecek kullanıma sunuluyor.

Demirli Twins nerede?

Demirli Yapı’nın yeni projesi Demirli Twins, İstanbul Anadolu Yakası’nda, Kartal’da yaşama geçirilecek. Marmara Denizi ve Adalar manzaralı konumda yükselecek olan Demirli Twins projesi henüz lansmana çıkmadı.

Demirli Twins projesi kentsel dönüşümün merkezinde bina edilecek. 20 katlı iki bloktan meydana gelecek olan DemirliTwins projesi Marmaray İstasyonu, Adalet Sarayı, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve Formula pistine yakın lokasyondan bulunacak.

Demirli Twins projesinde toplam alanın yüzde 85’i doğal peyzaj alanına ayrılıyor. Spor sahası, spa merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, kafe, çocuk parkı, oyun alanları, vücut geliştirme salonu gibi özelliklerin bulunmuş olduğu Demirli Twins projesi mimari özellikleri ve doğaya gösterdiği özen ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Demirli Yapı hangi haberlere konu oldu?

Demirli Yapı Maltepe projesine 2013'ün ilk gibi aylarda başlayacak! (Emlak Haberleri, Aralık 2012)

Demirli Yapı Maltepe projesi 2013 yılının başlarında başlayacak ve son gibi aylarda ise tamamlanacak...

Demirli Yapı'nın yeni projesi İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Maltepe'de yer almakta. Demirli Yapı Maltepe projesine 2013 yılının ilk gibi aylarda başlanacak. Yine benzer yıl içinde son aylarına doğru teslimlerin yapılacağı Demirli Yapı Maltepe projesinde 6 katlı tek blok bulunmakta. İnşaat alanı 3 bin beşyüz metrekare olan projede ofisler bulunacak.

Demirli Yapı Demirli Park Yakacık'ta 152 bin 250 TL"ye! (Emlak Haberleri, Aralık 2012)

Kartal Yakacık'ta uygulamaya alınan Demirli Park Konut Projesi'nde peşin konut alımlarında yüzde beş indirim uygulanmakta.

Civaoğlu Mimarlık"tan Nacil Civaoğlu tarafından tasarlanan Demirli Park Konut Projesi, Adalar ve Orman manzaralı konumda, bütünüyle kayalık zeminde kullanıma sunuluyor. Demirli Yapı tarafından bina edilen Kartal Demirlipark Evleri'nin toplam arsa alanı 18 bin 754 metrekare, inşaat alanı ise 49 bin 839 metrekare. 294 259 projede iki ticari blok bulunmaktadır

Demirlipark Yakacık projesinde fiyatlar güncellendi. Projede peşin alımlarda yüzde beş indirim uygulanmakta.

Demirli Park Yakacık'ta 66 metrekare 1+1"ler 152 bin 250 TL ile 157 bin beşyüz TL"ye, 96 metrekare 2+1"ler 236 bin 250 TL ile 241 bin beşyüz TL"ye, 152 metrekare 3+1"ler 346 bin beşyüz TL ile 399 bin liraya, 126 metrekare 1+1 penthouse"lar 324 bin 450 TL ile üçyüz elli bin 700 TL"ye, 151 metrekarelik 2+1 penthouselar 354 bin dokuzyüz TL ile 387 bin 450 TL"ye, 205 metrekare 5+1 bahçe dubleksi 451 bin beşyüz TL"ye alıcılara sunulmakta

Projede yüzde 25 peşinatla Yapı Kredi, Finans Bank, Anadolu Bank, Deniz Bank ve ING Bank'tan 120 aya yüzde 0.76 faizle kredi kullanılabiliyor.

Demirli Yapı"nın inşa ettiği Demirlipark Yakacık projesi TEM"e 5 kilometre, E-5"e ise 1,5 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. 2009 yılının Eylül ayında inşaatına başlanan projede yaşamın 2011 yılının Nisandan sonraki ayda başlaması bekleniyor.

Demirlipark Yakacık'ta kreş, yürüyüş ve koşu parkuru, SPA merkezi, sauna, buhar odası, jakuzi, dinlenme odası, bay ve bayan kuaförü, kafe restoran, süpermarket, toplantı ve organizasyon salonu, wireless internet, açık ve kapalı otopark ve oto kuaför, yüzde seksen yeşil alan, bahçe ve peyzaj düzenlemesi, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, futbol, voleybol ve basketbol oynama sahası, masa tenisi, açık hava fitness aletleri, çocuk parkı bulunmakta

Demirli Yapı’nın yapımı devam eden projeleri hangileri?

Demirli Yapı, bu projelerini internet sitesinde böyle tanıtıyor;

Twinstar Yakacık: İstanbul'da yağmurun toprakla buluştuğu yegane yerlerden Aydos Orman'ı bitiminde, Adaların güzellik kattığı muhteşem deniz manzarasıyla,Site sakinlerine özel, her yaşa, her yaşantıya uygun, özgürce kullanılabilen sosyal alanlarıyla, Modern mimari kültürünün dairelerde sunduğu yaşam konforuyla, Günün her saatinde mutlu olacağınız bir yaşam konseptini evinize getiriyoruz!

Demirli Shine Adatepe:Sakin, huzurlu ve seçkin komşularınızla 180° Marmara ve adalar manzarası ve modern mimarinin bir arada bulunduğu DemirliShine size lüksü vaadediyor.

Demirli Vega Maltepe: Bir yaşam alanında olması gereken her şey, VE... Günün stresini atmak ve formda kalmak için site içinde fitness center ve açık spor alanları. Çocuklarınızın gözetiminizde oynayabileceği oyun alanı. Her dairenin kullanımı için kapalı otopark. Kapalı devre kamera sistemi ve güvenlik birimleri ile eviniz ve aileniz 24 saat güvende.

Metro ve E-5 karayoluna 250m uzaklıkta konumlanan demirlivega her yere kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Projede kullanılan yüksek kalite malzemeler, ses ve ısı izolasyonu, otoparklara inen asansörler, daire içleri ve ortak makanlardaki modern tasarımlarla evinizde kalite ve rahatlığı yaşayacaksınız.

Demirli Stad:İstanbulun en sakin yerleşim yerlerinden idealtepe'de E-5 karayolu, Metro, Minibüs yoluna yürüyüş mesafesinde. Temelinden dış cephesine modern konut mimarisi ve estetiği; Deniz manzaralı Dubleksleri ve 30 daireden oluşan Stad apartmanı, geniş yaşam alanlarıyla, size huzurlu bir yaşam kalitesi sunuyor!

Demirli İş Merkezi: E-5 maltepe kavşağında konumlu ,2013 yılının sonunda tamamlanacak projede , 7 katta birbirinden bağımsız 2 dükkan ve 4 ofis bulunmaktadır . Kapalı otoparklı proje, 24 saat kamera sistemi ve güvenlik personeliyle huzurlu bir çalışma ortamı sunuyor. Kazançlı bir yatırım için benzersiz fırsat olarak öne çıkan, Demirli İş Merkezi Maltapenin sürekli gelişen Girne mahallesinin artan taleplerine cevap vermesi ön görülüyor.

Demirli Yapı’nın tamamlanan projeleri hangileri?

Demirli Salvia İdealtepe, Demirli Park Yakacık, Green Hill Projesi, Demirli 31 Parsel, Demirli 75 Parsel ve Demirli 2 Parsel.

Demirli Yapı’nın planladığı projeleri hangileri?

Demirli Bostancı ve Demirli Twins Kartal.

Demirli Yapı iletişim bilgileri nelerdir?

Merkez Ofis

Adres: İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. No:37 / A Maltepe-İstanbul

Telefon: (0 216) - 388 07 05

Faks: (0 216) - 366 90 60

E-posta: info@demirliyapi.com.tr

Twinstar Ofis

Adres: Hürriyet Mah. Vatansever Cad. No:18 Yakacık-Kartal-İstanbul

Telefon: 444 36 75

Faks: (0216) - 671 17 90

E-Posta: info@twinstar.com.tr

Web Adresi: www.demirliyapi.com.tr

Emlak Mimar