Demir İnşaat Büyükçekmece'de karma proje yapacak

Demir İnşaat, Büyükçekmece'de 584 adet konut ve 56 dükkandan meydana gelecek proje inşa edecek. Projenin 163 milyon 875 bin TL'ye mal olması bekleniyor..

 
 

Projeler

Demir Grup Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş., İstanbul Büyükçekmece'de 584 adet konut ve 56 dükkandan meydana gelecek proje inşa edecek. 51 bin 967,87 metrekarelik arazi üstünde yayılacak proje Çakmaklı Mahallesi'nde konumlandırılacak.

A, B ve C Blok olmak üzere toplam 3 adet bloktan meydana gelecek projede A blok Z+30 NK, B blok Z+1 NK ve C1-C2 blok ise Z+15 NK olacak.

163 milyon 875 bin lira yatırım ücretine sahip projede 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.

sekiz bin metrekarelik yeşil alana sahip projede dört bin 900 metrekare bina oturumuna sahip. Projenin toplam inşaatı alanı ise 115 bin metrekare bazında belirlendi.

Projede vücut geliştirme salonu, yüzme havuzu gibi ortak kullanım alanlarının dayer alacağı projede süs havuzu da yapılacak.

Hadımköy Yolu Caddesine cephesi olan projenin bünyesinde 50 adedi açık otopark ve 600 adedi kapalı otopark olmak üzere toplam 650 adet araç kapasiteli otopark yapılacak.

Bloklarda yangın merpeni, yangın güvenlik holü, sığınak, pano odası, kapalı

otopark, normal asansör ve mekanik-teknik alanlar da bulunacak.

Projede hafriyat ve zemin iyileştirme işlerine Temmuz 2018 tarihinde başlanılacak. Projenin Aralık 2022 tarihinde tamamlanması planlanmaktadır

Demir İnşaat Büyükçekmece'de karma proje yapacak! - emlakmimar.com

Proje alanına en yakın konut 30 metre kuzeyde yer almakta olan Pelican Hill sitesi olup, en yakın eğitim kurumu 950 metre batısındaki MEV Özel Büyükçekmece Koleji oluyor.

Proje sahasının güneyinde bitişik parselinde SARAS Lojistik firması, 120 metre güneyinde Şeyh Muhammed Osman Sıraceddin Türbesi, 3,1 kilometre güneybatısında İSKİ Büyükçekmece Tesisleri, Kuzeydoğusunda Akçaburgaz Caddesi, Doğusunda Avrupa Otoyolu Hadımköy Bağlantısı ve 2,5 km mesafede TEM Otoyolu, 5,6 kilometre mesafede Esenyurt Devlet Hastanesi ve 200 mt uzaklıkta Opet Akaryakıt İstasyonu bulunur

Demir İnşaat Büyükçekmece'de karma proje yapacak! - emlakmimar.com

Proje sahası sahibi Avrupakent Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi’dir. Tapu sahibi (Avrupakent Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi) ile faaliyet sahibi (Demir Grup Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.) arasında Hasılat Paylaşımı ve Arsa Payı Karşılığı İnşaat Yapımı Sözleşmesi henüz imzalanmadı.

Tel:0 212 853 70 70

https://demirinsaat.com.tr/

Emlak Mimar