Dekorasyonun yeni klasiği Metallic Sense

Dekorasyonda fark yaratan çekici ürünlere imza atan Graniser Seramik, Metallic Sense koleksiyonunda klasik desenleri dijital baskı tekniğiyle seramiğe...

 
 

Dekorasyon

Graniser Seramik, klasik tarzı sevenler için sanatsal tasarımı teknoloji ile buluşturuyor, Metallic Sense serisinin çarpıcı neoklasik desenleri ile mekanlara bambaşka bir estetik kazandırıyor.

Dekorasyonda fark yaratan çekici ürünlere imza atan Graniser Seramik, Metallic Sense koleksiyonunda klasik desenleri dijital baskı tekniğiyle seramiğe taşıyarak mekanlara bambaşka bir estetik ve şıklık katıyor. Ev ve ofis dekorasyonunun peşi sıra hassaten kafe, restoran ve butik oteller için ideal tercih olan Metallic Sense serisi, neoklasik tarzıyla bulunmuş olduğu mekanlara çarpıcı bir derinlik kazandırıyor.

Yaşam alanlarında alışılagelmiş dekorasyon seçeneklerinden kaçınmak isteyenler için özellikle geliştirilen Metallic Sense serisi, geleneksel ahşap ve taş mimaride görülebilen desenleri yenilikçi bir tasarım anlayışıyla bugünümüze taşıyor. Değişik neoklasik desenlere sahip olan Metallic Sense serisi, doğanın oksitlenmiş dokularından çizgileri de dekorasyonun bir parçası kılıyor.

Kreatif çalışmayı rölyefli kalıbın estetiği ile buluşturarak kullanıcıların ve mimarların beğenisine sunan Graniser Seramik’in Metallic Sense serisi, multicolor renk ve desen seçeneğiyle her çeşit dekorasyon objesi ile yüksek uyum yakalamayı başarıyor. 60×60 cm kare forma sahip olan Metallic Sense serisi, döşemede homojen ve natürel bir karışım oluşturarak mekanlara büyüleyici bir estetik getiriyor.

Emlak Mimar