Decathlon 3 yeni mağaza açacak

Türkiye'de pazarında hızla büyümeye devam eden Decathlon, İstanbul'da 2, Ankara'da 1 yeni mağazasını açmaya hazırlanıyor..

 
 

Emlak Haberleri

Decathlon İstanbul'da Vadistanbul Avm, Carousel ve Ankara'da ise Ankara Metromall'da yeni mağazalarını açacak. 3 yeni mağaza açılışıyla Decathlon'un Türkiye'deki mağaza sayısı sene sonuna kadar 25 olacak.

Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya hızla devam etmekte olan Decathlon'un Türkiye'de; Ankara Kent Park, Ankara Mamak Anatolium AVM, Forum İstanbul, Marmara Forum Istanbul, Mall of İstanbul, Ataşehir Brandium, Buyaka,Metrocity, Maltepe Ritim İstanbul, İzmir Optimum, Samsun Piazza, Adana Optimum, Mersin Palm City Carrefour, Bodrum Midtown Ortakent, Antalya Muratpaşa, Kocaeli Symbol AVM, İzmir Balçova Ege Park, Ankara Ankamall,Çorlu Trend Arena AVM , Antalya Erasta AVM ,İskenderun Prime Mall AVM ve Bursa Marka AVM olmak üzere toplam 22 megaspor mağazası ve e-ticaret sitesi bulunmakta

8 Kasım’da Sarıyer’de açılacak Vadistanbul Avm'de 2 bin 192 metrekare, 8 Kasım’da Carousel’de bin ikiyüz metrekare bazında olacak.

2 bin 177 metrekarelik yeni mağazası ise Ankara Metromall’da Kasım ayı itibari ile hizmet vermeye başlayacak.

Sporseverlere 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünü sunan Decathlon Türkiye İş Geliştirme Direktörü Duygu Kög:" Başarılı iş modelimiz hasebiyle daha da hızlanarak 5 yıl içinde mağaza sayımızı 70'e çıkaracak ve bizi her açılışta sevgiyle kucaklayan kullanıcılarımıza çok çok yakından spor tecrübesi sunacağız. Türkiye'de bu işe başladığımızda spor pazarı yüzde 6 oranında büyürken geçen sene yüzde 13 büyüdü, şüphesiz ki bizim de Decathlon ailesi olarak sporu erişilebilir kılma konusunda pazar büyümesine etkimiz yadsınamayacak miktarda büyük" halinde açıklamalarda bulundu.

Emlak Mimar