Dünyanın ilk HALATSIZ asansörü

Dünyanın ilk halatsız asansörü olan MULTI, yakın zamanda üç yeni ödülün daha sahibi oldu.

 
 

Blog

Gelecek için akıllı şehirler geliştirme yönündeki çalışmalarında önemli adımlar atan Thyssenkrupp Asansör, çığır açan MULTI asansör teknolojisinin üç yeni endüstri ödülü daha kazandığını duyurdu. Şirket aynı zamanda, kentsel tasarım ve planlamada bir sonraki sınır olan gökyüzünü araştıran Yüksek Binalar ve Kentsel Habitatlar (CTBUH) Konseyi ile yepyeni bir araştırma projesi gerçekleştirdiğini de açıkladı.

20-25 Ekim tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen CTBUH Orta Doğu Konferansı’nda tanıtılacak proje, çok-merkezli şehirlerin yenilikçi mobilite çözümlerine acil ihtiyaç duyması nedeniyle, bu yılın kılavuz konferans teması olan “Bir Şehir İçinde Birden Fazla Şehir” teması ile de mükemmel bir uyumluluk içinde bulunuyor.

thyssenkrupp Asansör, dünyanın ilk halatsız ve yatay da hareket edebilen asansörü olan MULTI gibi ürünleri ile geleceğin şehirleri için öncülük eden mobilite çözümlerine katkı sağlıyor. Ayrıca küresel kentleşme mega trendine hitap eden uzman topluluk, bu dönüşümsel yenilikçiliği prestijli kabullerle takdir etmeyi sürdürüyor.

MULTI'nin kazandığı ödüller

  • Almanya’da Uluslararası Tasarım Ödülü Baden-Württemberg “Gümüş Odak’’ ödülü
  • İspanya’da "Alman Ticaret Odası İspanya Mükemmeliyet Ödülü 2018"
  • Çin’de "Endüstriyel İmalat Mükemmeliyeti – Yenilikçi Ürün Ödülü 2018"

Basın İletişim

Dr. Jasmin Fischer

Medya İlişkileri Başkanı

thyssenkrupp Elevator AG

Tel: +49 201 844-563054

E-posta: jasmin.fischer@thyssenkrupp.com

Web: www.thyssenkrupp-elevator.com & www.urban-hub.com

Emlak Mimar