Colorist Şile’de 60 ay vade

CFR Yapı, Şile’de inşa ettiği Colorist Şile’de vadeleri 60 aya kadar uzattı. İki etap halinde inşa edilecek olan Colorist Şile’nin ilk etabı Haziran 2...

 
 

Emlak Rehberi

İkinci etap öncesi son dairelerine özel yeni kampanya başlatan Colorist Şile, 50 ay sıfır faiz kampanyasını 60 aya çıkardı.

CFR Yapı, Şile’de inşa ettiği Colorist Şile’de vadeleri 60 aya kadar uzattı. İki etap halinde inşa edilecek olan Colorist Şile’nin ilk etabı Haziran 2018’de teslim edilecek. İkinci etabın çalışmaları için gün sayan CFR Yapı, özellikle kişiye özel ödeme planlarıyla alım gücüne kolaylık getirdi.
199 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Colorist Şile’de 1+1 daireler 199 bin TL, 2+1 loft bahçe daireler 332 bin 500 TL, 2+1 teras daireler 285 bin TL, 3+1 loft bahçe daireler ise 402 bin 500 TL’ye satılıyor. Son birkaç dairenin kaldığı Colorist Şile evlerinde artık yolun sonuna gelindi.

İkinci etap için görüşmeler başladı
Colorist Şile’nin son dairelerini, ikinci etap öncesi 60 ay sıfır faiz imkânıyla satışa sunduklarını söyleyen CFR Yapı Yönetim başkanlığı Başkanı Cafer İnan, ilk etap satışlarını tamamlamak üzere olduklarını belirtti. Son birkaç daireye özel vade farkını uzattıklarını anlatan İnan, bu son fırsatının kaçırılmamasını istedi. İkinci etap için görüşmelerin başladığını açıklayan İnan, çok yakında projeyi satışa sunacaklarını bildirdi.

Kazançlı yatırım arayanlar için ideal
Temiz havası ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken Colorist Şile’nin İstanbul’un sayfiye ilçesi Şile’de yer aldığını söyleyen Cafer İnan, bölgenin gün geçtikçe cazibesini artırdığını ifade etti. Colorist Şile’nin yanı başında inşa edilecek olan devlet hastanesiyle bölgenin değer kazanacağını vurgulayan İnan, “Yapımı tamamlanmak üzere olan marinayla gün geçtikçe dikkat çeken Şile, özellikle kazançlı yatırım arayanların ilgi noktası oldu. Colorist Şile’nin hemen yakınından ise Osman Gazi Köprüsü bağlantı yolu geçiyor. Bu yol sayesinde de Bursa’ya 1,5, Ankara’ya 2,5, İzmir’e ise ulaşım 3,5 saate iniyor” dedi.

Evler üç katlı
İki etap halinde inşa edilen Colorist Şile’nin ilk etabındaki evler üç kattan oluşuyor. Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden oluşuyor. Konutların alt katları 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler olup, tavan yüksekliği beş metreyi buluyor. Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası olup, ayrıca her evin kendine ait beş metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor. Colorist Şile, ayrıca kendine ait bir sahilinin olmasıyla da dikkat çekiyor. 15 yıllığına bir dernekten kiralanan kumsal, yaklaşık 800 metrekareden oluşuyor. Tesiste siteye özel bir de kafe olacak ve bu alana dışarıdan kimse alınmayacak.

Emlak Mimar