Cihan İnşaat Hoşdere Projesi

Emlak Konut’un Hoşdere 5. Etap ihalesini geçtiğimiz haftalarda 156 milyon 500 bin lira hasılat taahhütü ile Cihan İnşaat kazanmıştı. Cihan İnşaat proje için harekete geçti.

Projeler

Emlak Konut’un Hoşdere 5. Etap ihalesini geçtiğimiz haftalarda 156 milyon beşyüz bin lira hasılat taahhütü ile Cihan İnşaat kazanmıştı. Cihan İnşaat proje için harekete geçti.

Hoşdere 6. Etap ihalesine de gireceklerini belirten Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır'ın yaptığı açıklamalare göre, 5. etap için satışlar 2017’nin 3.çeyreği gibi başlayacak.

İlgili arsa, Hayat Park, Bahçekent Flora, Tual Bahçekent, Avrupark ve Bahçekent Emlak Konutları gibi projelere komşu konumda. Projenin detayları henüz belli değil

Bu arsaya iş merkezi, AVM, yönetim merkezi, otel, motel, rezidans, konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze, kültürel tesis alanları, ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları, özel eğitim alanları, özel sağlık tesisi alanları, özel spor yapma bölgeleri, kat otoparkları yapılabilmekte

Resmi Web Sitesi: http://www.cihaninsaat.com/

Emlak Mimar