Burçlara göre dekorasyon: İkizler

Trendleri takip etmekten hoşlanan İkizler insanı, yaşam alanını kendi zevkleri ve son trendlere göre düzenler. Parlak ve açık renkleri dekorasyonda kullanmaktan zevk alırlar. Teknolojik eşyalar da vazgeçilmezleridir.

 
 

Mimarlık

İkizler burcu insanı hangi tarihlerde doğmuştur?

22 Mayıs - 21 Haziran arası dünyaya gelenlerin burcudur İkizler.

İkizler burcunun genel özellikleri nelerdir?

Kıvrak ve stabil zeka, yüksek sağduyu, düşük duygusal zeka, araştırma ve merak duygusu, çokyönlülük, yüzeysellik, olması gerekeni yapma eğilimi, yüksek iletişim yeteneği, devamlı karar değiştirme.

İkizler burcunun evi nasıldır?

Neşeli, tutkulu, devamlı yenilik peşinde olan İkizler Burcu’nun evi de bu enerjisini yansıtır. Evleri geniş ve aydınlık olmalıdır. Dar alanlara, fazla eşyaya hiç tahammülleri yoktur. Modern tasarımları sever; benzer zamanda elektronik cihazlara da düşkündürler. Eşyalardan duvar rengine, halıdan lambaya evdeki her şeyin uyum içerisinde olmasına özen gösteren İkizler Burcu’nun evdeki renk tercihleri arasında gri, açık mavi ve canlı sarı tonları öne çıkar. Yenilikleri seven bu burcun insanları, ruhlarındaki değişkenliklere bağlı olarak, birkaç ayda bir evlerinin dekorasyonunu değiştirirler.

İkizlerin dekorasyon seçimi nasıldır?

Çabuk sıkıldıkları ve her duruma ve ortama kolay bir şekilde adapte oldukları için çokça ev değiştirebilirler. Ev değiştiremezlerse, evin dekorasyonunu değiştirirler. Multifonksiyonel mobilyalar tam onlara göredir. Orijinal sanat eserleri ve heykeller, evlerini özel hissetirecek detaylardır. Gösterişi sever, fakat ağır bir dekorasyondan kaçınırlar.

Burcun rengi: Sarı.

Tarzları için öneri: Büyük hacimli mobilyalar, geniş kanepeler, en son teknolojik oyuncaklarla donatılmış loft tarzı.

İkizlerin dekorasyon özellikleri neler?

Modayı ve revaçta olan şeyleri yakından takip eden İkizler burcu olarak evinizi yenilik ve yetenekle dolduruyorsunuz, benzer zamanda da çift yönlü olarak kullanılabilen objeler arıyorsunuz. Sarı gibi parlak renkler ilginizi çekiyor ama yeşilleri ve mavileri de seviyorsunuz. Göz alıcı son teknoloji elektronik aygıtlarınızı sergileyebileceğiniz bir eğlence köşesi evinizin olmazsa olmazıdır.

İkizler burcu insanının oturma odası nasıldır? Öneriler nelerdir?

Size küçük sır verelim: Arkadaşlarınız oturma odanızın üç boyutlu bir katalog olduğunu düşünüyorlar. Niye mi? Biz park yeri ararken, doğuştan moda öncüsü olduğunuz için siz o sırada en yeni ve gözde şeylerin üzerine atlıyor oluyorsunuz da ondan. Olmazsa olmazlarınız: Muhabbetin bir parçası olarak iki işe birden yarayacak

Sanat eserleri; kanvas tablolar ya da kopyalar sizi kesmeyeceği için sokak sergilerinden alınmış resimler.

Modern tasarımlar da ilginiz çeker. Oturma odanızdaki çizgilerin doğrusal ve düzgün olmasına özenli olun. En sevdiğiniz vazonuza vitrin görevi görecek yuvarlak ve cam bir masa almayı düşünebilirsiniz. L biçimindeki kanapeler, sohbeti hala bir sanat olarak gören İkizler için icat edilmiştir.

İkizlerin yatak odası nasıl olur?

Güzel ve son moda olanı tercih edersiniz-yeter ki insanları sohbet için bir araya getirebilsin. Tasarım malum olduğunda çiftliği temsil eden İkizleri durdurmak imkânsızdır: ama sizin stiliniz muhakkak ben bunu daha önce görmüştüm değil, en sıkı olanı hangisidir. Neyse ki harika bir zevkiniz var. Yatak odası için temiz geometrik desenleri olan modern sanatı düşünün, örneğin bir su yatağının iki yanında modern komodin. Kenara Japon şiltesiyle kaplı bir koltuk yerleştirin ki arkadaşlarınız oturup sizinle çene çalabilsinler. Sonra da içerisinde sezonun en gözde çiçeklerini sergileyebileceğiniz temiz vazo ekleyin.

Renkleriniz: Açık sarı tonları, yeşiller ve maviler.

Emlak Mimar