Burçlara göre dekorasyon; Balık burcu

Hayal gücünü özgürce kullanabileceği alanlar ve bu alanlarda su yeşili, su mavisi görmeyi severler. Düşlere dayalı bir estetik anlayışları vardır.

 
 

Mimarlık

Balık burcu insanı hangi tarihlerde doğmuştur?

19 Şubat - 20 Mart tarihleri aralığında doğanlar, Balık burcundan kabul edilir.

Balık burcunun özellikleri nelerdir?

Yüksek duyarlılık ve merhamet duygusu, güçlü özveri, başkalarına yardım eden olma isteği, yaratıcılık, alınganlık, karamsarlık geçmişten kurtulamama, bağımlılıklarına düşkünlük.

Balık burcu insanının evi nasıldır?

En duygusal burç olarak tanınan Balıklar, benzer zamanda en değişken karaktere de sahiptirler. Günleri günlerini, dakikaları dakikalarını tutmaz. Bir anda her şeyden sıkılabilirler. O neden ile en çok dekorasyon değiştirirler, ayrıca imkânları var ise evlerini bile değiştirirler. Fakat bu evlerine düşkün olmadıkları anlamına gelmez. Tersine Balıklar için evleri açıkça sığınaklarıdır. Genelde duygusallıkları melankolikliğe dönüşen Balıklar için yatak odalarının yeri ayrıdır. İçlerine gömülebilecekleri rahat bir yatak, yumuşacık yastıklar, onlar için vazgeçilmezdir. Su yeşili, bej, açık mavi ve beyaz en fazla tercih ettikleri renkler arasındadır. Yine zarif desenler, yumuşak formlu mobilyalar, romantik tablolar, onların sanatçı ruhlarının bir yansımasıdır. Balıklar, her bireyin kendini içerisinde rahat hissedeceği bir eve sahiptir; ama tek kusurları vardır, o da dağınıklık olmaları. Ama onlarınki kendilerini rahatsız etmeyen, aradıkları her şeyi kolaylıkla buldukları bir dağınıklıktır.

Balık burcu insanının dekorasyon zevki nasıldır?

Her şeyi olduğu gibi, evlerini de hislerine göre dekore ederler. Yumuşak tekstiller, yöresel dokumalar, etkileyici perdeler, ay burcu balık olanların ortak zevkidir. Yaratıcılıklarını dekorasyonda da kullanıp renkler ve malzemelerle değişik birleştirmeler yaparlar. Romantik sembolleri evlerinin her köşesinde görebilirsiniz.

Burcun rengi: Eflatun.

Tarzları için öneri: Romantik pastellerle yumuşatılmış minimalizm 3802 yine pastel renklerle yaratılmış İskandinav tarzı.

Balık burçlarına hangi dekorasyon tarzları tavsiye edilir?

Artistik bir Balık olarak gerçeklerle bağlantısı olmayan hayal gücüne dayalı bir mekan istersiniz. Odaları transandantalizm ve düşlere dayalı bir estetik anlayışıyla dekore edersiniz, genel olarak de deniz temalı objeler bulundurursunuz. Deniz yeşili, açık mavi ve sarılar sizin için en ideal atmosferi yaratır.

OTURMA ODASI

Oturma odanızda denizin altında mıyız? Ah tamam pencere varmış. Ama küçük balık olarak uzaklara ve derinlere yüzebilecekmişsiniz gibi hissettirecek bir ortam istersiniz. Bu da salınan perdeleri, kalın halıyı ve balık figürünü açıklıyor. Sadece şaka yapıyorduk. Sizin duyarlı biri olduğunuzu biliyoruz. Benzer zamanda sanatkârsınız da! Dekorunuz tuhaf olma eğilimindedir ama neyi nereye koyacağınızı çok güzel bilirsiniz: köşeye peri masallarındaki bir bahçe. Koltukta zarif halde duran kaşmir kırlentler. Raf, saklama üniteleri, bir masa gibi şeyler eklemeyi unutmayın ki, eve benzesin. Sonuç itibarı ile biri yahut bir şeyi dışladığınızı hissetmekten nefret edersiniz.

YATAK ODASI

Siz kendine akışa bırakanlardansınız. Odanızın dinlenebileceğiniz bir yer olması gerekiyor. Yatağınızın çok büyük bir önemi var: Yumuşak, rahat ve dinlendirici olmalı, cafcaflı çarşaflar ve koza gibi görünen kaşmir bir örtü. Bu sıcak mekan sizin yaratıcılığınızı yansıtmadığı sürece mutlu olmayacaksınız: Çoğu balıkların tek bir yüzgecindeki yetenek, zodyağın geri kalanının toplamındaki yetenekten fazladır. Van Gogh’un Yıldızlı Gece tablosu gibi düşsel sanatsal eserler seçin. Odanız düşler ülkenize giriş noktanızdır ve tüm güzel fikirler aklınıza şurada gelir!

Renkleriniz: Su yeşili ve mavisi, beyaz kaçan solgun sarı.

Emlak Mimar