Burçlara göre dekorasyon; Aslan Burcu

İlgi odağı olmayı ve dikkat çekmeyi seven Aslan'ların rengi; turuncu, sarı ve mordur. Görkemli eşyalara bayılırlar.

 
 

Mimarlık

Aslan burcu hangi tarihlerde doğmuştur?

23 Temmuz - 23 Ağustos tarihleri aralığında dünyaya gelenler Aslan burcu insanı olarak kabul edilir.

Aslan burcunun özellikleri nelerdir?

Dikkat çekme ihtiyacı, güzellik ve prestij tutkusu, cömertlik, ışıltılı ve çekici bir karakter, yüksek özgüven, sert tepkiler, sosyallik, buyurganlık.

‘Aslan’ların evi nasıl belli olur?

Özgürlüğüne düşkün, kendine güvenen, ilgi çekmekten hoşlanan Aslanlar için evlerinin beğenilmesi büyük önem taşır. Büyük, çok odalı, güneş alan bir ev ilk tercihleridir. Dekorasyonda gösterişli benzer zamanda ince bir zevki yansıtan tarzı tercih ederler. Güzelliğine düşkün Aslanlar, evininin her köşesinde bir ayna bulundurur. Lüks mobilyalar, altın rengi aksesuarlar, deri koltuklar, kısaca pahalı olan 3802 pahalı görünen her şeyi severler. Turkuvaz, mor ve sarı tonları onların renkleridir.

Aslan burcu insanının dekorasyon zevki nasıldır?

Ay burcu aslan olan kişiler kaliteli yaşama önem verdikleri için sıradan olanla asla yetinmeyeceklerdir. Modada olduğu gibi dekorasyonda da büyük hacimler, lüks tekstürler, ışıltılı ve parlak malzemeler, yüksek şamdan ve vazolar tam onlara göredir. Bazılarının evleri görkemli bir saray, bazılarınınki konforlu bir kral dairesi görünümündedir.

Burcun rengi: Turuncu.

Tarzları için öneri: İhtişamlı antikalarla modern tasarımları birleştiren değişik füzyonlar.

'Aslan’ın yuvası nasıl olur? Neler tavsiye edilir?

Aslanlara dikkat! İlgi odağı olmaya bayılıyorsunuz ve dramatik mobilyalar, egzotik aksesuarlar ve şık aydınlatma armatürleriyle dolu çarpıcı ve zarif bir dizayn anlayışınız var. Altın sarısı, koyu kırmızı, mor ve sarı tonları gibi gösterişli renkler etkileyici evinizi tamamlayıcı unsurlardır. En sevdiğiniz odaları mumlar, saten yastıklar ve aynalarla doldurursunuz.

OTURMA ODASI

Gururlu ve neşeli Aslanları herkes sever. Oturma odanız bu neşemi mizacınızı yansıtmalıdır ve rengarenk bir Aslan için beyaz duvarlardan daha sıkıcı bir şey yoktur! O yüzden hepsinden önce gidip duvarlarınızı sizi yansıtan turuncu veyahut sarıya boyatın. Sonra da odanıza üstüne uzanabileceğiniz bir televizyon koltuğu yahut zengin kadifeden bir minderi olan kral köşesi yapmayı unutmayın. Çok çalıştığınız gibi çok eğleniyorsunuz da. Günün nihayetinde usulünce dinlenmek istiyorsunuz ama eğlenmeyi de seviyorsunuz: eğlenceli masa oyunlarına para yatırın ve şarap rafınız her daim dolu olsun. Yaşadığınız yer partinin olduğu yerdir.

YATAK ODASI:

Aslan yattığı yerden bellidir sözü siz Aslanlar için söylenmiştir tabii ki. Görkemli fikirlerinizden ödün vermediğiniz yatak odanızda da gözlemlenmektedir. Siz ne de olsa bir kraliyet mensubusunuz. Yatak odasındaki stiliniz de fevkalade gururlu ve güneş kadar baskındır. Çünkü orada a her bireyin size tapmasını arzu edersiniz.

Hadi duvarınızı cüretkâr bir renge boyayın. Plajdaki bir gün kadar açık ve aydınlık olsun. Tabii kendinizi hayranlıkla seyredebileceğiniz, büyük ve yaldızlı bir ayna koymayı da ihmal etmeyin. Aslanlar kendini ifade etmeyi çok sevdiği için kendi yaptığınız bir resmi de asabilirsiniz. Tenteli Markiz bir yatak sizi rahat ettirecektir.

Örtülerinizi de ateş tonlarından seçebilirsiniz. Bu tutkulu birleşime bayılacaksınız.

Renkleriniz: Turuncular, sarılar, kırmızlar ve morlardır. Yani güneşin ve ışıklarının yansımaları.

Emlak Mimar