Buca’ya yeni proje: Myvia Yıldız

Uzun yıllardır inşaat ve sağlık sektöründe başarılı projeler yaratan Gözde Grubu yeni projesi Myvia Yıldız ile Buca’nın geleceğini değiştirmeye hazırl...

 
 

Projeler

Myvia Yıldız projesi, doğaya ve çevreye duyarlı yeşil tasarımı, modern, geniş kullanımlı sosyal aktivite alanları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Uzun zamandır inşaat ve sağlık alanında başarılı projeler yaratan Gözde Grubu yeni projesi Myvia Yıldız ile Buca’nın geleceğini değiştirmeye hazırlanıyor. Şehir hayatı içerisinde konforu, sakinliği, modern ve kreatif mimari çözümler ile beraber sunan Myvia Buca’da çevre yoluna, 9 Eylül Üniversitesi’ne, hastaneye, havaalanına, pazaryeri ve hipermarketlere olan yakınlığı ile şehir içerisinde doğal yaşam alanı sunuyor.

Doğaya ve çevreye duyarlı yeşil tasarımı, modern, geniş kullanımlı sosyal aktivite alanları, güvenliği ön planda tutan “sıfır risk” konsepti ile en ince ayrıntının planlandığı Myvia Yıldız projesi, Buca’da değişimi başlatıyor.

2+1, 3+1 ve 3+1 (Big) konut seçenekleri ile açık havuz ve vücut geliştirme salonu, SPA (sauna, jakuzi, buhar odası, kar duşu), fitness salonu, bitkisel ve yapısal peyzaj, çocuk oyun alanları, business center, 24 saat site içi güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi, cafe fitness, cafe havuz, kapalı ve açık otoparkı ile üst seviye konforu bir araya getiriyor.

“Amaç, en iyiyi sunmak”
Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı Günün yorgunluğunda ve stresinden evinde uzaklaşmak isteyenler konfor arıyor. Boş zamanlarını şehir trafiğine girmeden geçireceği alanlara ihtiyaç duyuyor. “Biz de Buca’da bu yaşam alanını gerçekleştirmeyi planladık. Yüksek kaliteli malzemeler ile spordan keyifli havuz başı sohbetlerine kadar ihtiyaç duyulan güvenlikli bir ortam gerçekleştireceğiz. Çocukların rahatça oynayabileceği oyun alanları, yeşil bir çevreyi yeni mimari anlayış ile birleştirdik. Yaşamak ya da yatırım yapmak isteyenlere bütün ayrıcalıkları sunuyoruz. Her zamanki gibi amacımız en iyiyi sunmak” diye konuştu.

Emlak Mimar