Brooklyn City ön talepte

Fikirtepe'deki kentsel dönüşümde önemli rol oynayan Pana Yapı, yeni projesi Brooklyn City için Mart ayında ön talep toplamaya başlıyor.

 
 

Projeler

Fikirtepe'deki kentsel dönüşümde önemli rol oynayan Pana Yapı, yeni projesi Brooklyn City için Mart ayında ön talep toplamaya başlıyor. bU ANLAMDA SPRULR CEVAP

1- En yeni projeniz Brooklyn Dream, projeyle ilgili bilgi alabilir miyim?

-Brooklyn Park'ın satışlarını bitirdik, Brooklyn Life'ın ruhsatını aldık, son 35 dairemizin satışları sürüyor. Dream projesinde ön talepler devam etmektedir, yıkımları tamamladık, hafriyat yapıyoruz, şu an projelerimiz bakanlığa geçti ruhsatta son aşamadayız, Şubat sonuna kadar ön talep almaya devam edeceğiz Mart ayı itibarı ile de lansman dönemine geçeceğiz.

2-Brooklyn Dream'in fiyatları ne kadar?

Ön talep fiyatlarımız 6500-7500 Türk lirası aralığında değişiyor. Biz çok fiyat telaffuz etmeyi sevmiyoruz, projenin fiyatıyla satılmasını çok tercih etmiyoruz .

3-Brooklyn Life ve Brookyn Dream ne zaman teslim edilecek?

-Brooklyn Life'ın teslimlerini 2018 Haziran'da, Brooklyn Dream'in teslimlerini ise 2019 Haziran'da gerçekleştireceğiz.

4-Ödemeler nasıl oluyor?

-Banka kredisi yahut şirket kapsamında 24 3802 30 aya kadar vade imkanı sağlıyoruz.

5-Peşin ödemelerde indirim var mı?

-Tabi ki nakitte ödeme şekillerine göre indirim yapıyoruz.

6-Çeşme'de projeniz var, Jardin Eden, satışlar nasıl? İzmir'de başka proje var mı?

Jardin eden bizim en sevdiğimiz ve çok gururlandığımız projemiz çünkü Sign Of The City'de müstakil konutlar kategorisinde Türkiye'nin en iyisi ödülünü aldık. Proje hayli iyi gidiyor, 44 villalık ilk kısımda son 7 konutumuz kaldı, ikinci ve üçüncü fazları tamamladığımız zaman 118 villa ve takriben 100 etrafında residence olacak.

7-İzmir'de başka bir proje olur mu?

-Tabi Çeşme bizim çok sevdiğimiz bir yer, geleceğine inanıyoruz, orada yeni projeler de bakıyoruz, yine Jardin Eden konseptine devam etmek istiyoruz. Yalnızca Çeşme değil İzmir'de de takip ettiğimiz yerler var.

8-Fikirtepe'de adınız hep dönüşümle anılıyor. İstanbul dışında da kentsel dönüşüme girmeyi düşünüyor musunuz?

-İzmir'de kentsel dönüşüme girmeyi düşünüyoruz, şimdilik araştırıyoruz, hangi bölüm olduğu henüz belli değil. İzmir gerçekten yakından takip ettiğimiz ve sevdiğimiz bir yer.

9-İzmir dışında başka bir yerde proje olur mu? Ankara gibi, Bursa gibi...

-Evet proje çalışmalarımız var ama son zamanda tümüyle Fikirtepe'ye odaklandık, Fikirtepe'nin İstanbul'un geleceğinde pek önemli rol oynayacağını düşünüyoruz. Çok ciddi bir değer kazanacağına inanıyoruz buranın. Biz Fikitepe'ye gönülden de bağlandık, o yüzden de Fikirtepede'ki projelerimizin sayısını arttırdık, tüm gücümüzü Fikirtepe'de kullanmaya karar verdik. Buradaki proje sayımızı artırmak istiyoruz. Fikirtepe İstanbul'un anahtarı bizim için. Önemli sayılabilecek bir anahtar ve bu anahtarda markamızla bulunmak istiyoruz.

10-Fikirtepe'de dream dışında yeni proje var mı?

-Evet var, biz konsepte önem veriyoruz. yine Brooklyn konseptinde projeler hayata geçireceğiz.

11-Neden Brooklyn?

-Brooklyn bize göre bir felsefe olarak çıktı, dediğim gibi Fikirtepe için biz çok düşündük çok inandık çok kafa yorduk. Brooklyn dünyada kentsel dönüşümün Fikirtepe'deki şekliyle yapıldığı ilk yer. O yüzden projelerimizin adını Brooklyn koyduk.

12-Dream en yeni projeniz ön talep zamanı devam etmektedir. Başka proje var mı?

-Evet var, Brooklyn City.

13-Brooklyn City'nin detaylarını alabilir miyiz? Ön talep zamanı ne zaman başlayacak? Proje ne zaman satışa çıkar? Kaç birim var? Ev türleri nedir? Fiyat belli midir?

-City projemiz Mandıra Caddesi üstünde, pek çok yolun ortasında kalıyor. Fikirtepe'nin tam köşebaşında olan bir proje, teras kafeler, cadde mağazaları var. Mart'ta ön talep toplamaya başlayacağız, daha sonrasında satışlara geçeceğiz. Daire tiplerimiz 1 1'den, 4 1'e kadar olacak. Projede 1'i home ofis olmak üzere 3 blok var. Toplam 950 konut ve 50 etrafında ticari alan yer alacak. Projeyi 2020 senesinde bitireceğiz.

14-Fikirtepe'deki dönüşüm sancılı bir süreçti geçtiğimiz pazar günü temel atma töreni yapıldı. Fikirtepe tam anlamıyla ne zaman dönüşecek? Öngördüğünüz tarih nedir?

-Fikirtepe'deki dönüşümün 2020 yılının ortasında tam olarak tamamlanacağını düşünüyorum. Tekrar iddiamı söylüyorum Fikirtepe İstanbul'un en güzel yeri olacak. Devlet Fikirtepe için ben buranın arkasındayım dedi. Güzel hamle oldu, çünkü zaten buradaki insanlar devlet garantisi istiyordu.

Emlak Mimar