Bizimtepe Aydos’ta Satışlar Devam Ediyor..

Bizimtepe Aydos projesinin sosyal donatıları arasında bisiklet sürme yolları, yürüyüş ve koşu parkuru, çocuklar için oyun alanları, hobi bahçeleri , s...

 
 

Projeler

Vakıf GYO ile Toplum GYO'nun işbirliği ile İstanbul Sancaktepe'de 95 dönüm arsa üstünde hayata geçirilecek olan Bizimtepe Aydos konut projesinin yüzde 90 gibi çok yüksek miktarda bir alanı peyzaj ve yeşil alan olarak ayrıldı. İçerisinde anaokulu da bulunacal olan projede 13 kattan oluşan 17 blokta toplam 1037 adet konut bulunacak. 2+1 dubleks konut seçeneğinin hemen tükendiği projede 2+1 , 3+1 ve 4+1 dairelerin satışları devam etmektedir. Hemen belirtelim, proje çocuklar için güzel imkanlar sunacak, zaten projenin de esas hedef kitlesi çocuklu aileler.

Bizimtepe Aydos projesinin sosyal donatıları arasında bisiklet sürme yolları, yürüyüş ve koşu parkuru, çocuklar için oyun alanları, hobi bahçeleri , süs havuzları ve çardaklar ile birlikte bir de çarşı bulunacak. Çarşıda alışveriş dükkanları dışında cafe ve restoran da bulunacak.

2018 yılının hazirandan önceki ayda dairelerin sahiplerine teslim edilebilmesi planlanmakta olan Bizimtepe Aydos projesinin bir önemli tarafı da projede kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf kaliteden seçilmişlerdir.

Bizimtepe Aydos, Lokasyon avantajına da sahip
Sancaktepe'de hayata geçirilecek olan proje, Ataşehir'de yeni kurulacak olan İstanbul Finans Merkezi'ne, Sabiha Gökçen Havalimanı'na, eğitim kurumlarına, hastanelere ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de öne çıkıyor. Projenin önünden geçmesi planlanan metro da, Bizimtepe Aydos'un tercih edilmesini öne çıkaran önemli bir unsur.

Bizimtepe Aydos'ta cazip ödeme imkanları sunulmakta
Bizimtepe Aydos'da, yüzde 25 peşinat ödeyip banka kredsi kullananlar, kredi takstlerini ödemeye teslimden itibaren başlayabilecekler. Farklı ödeme alternatiflerinin de sunulduğu projede, peşin ödemelerde ise yüzde 15 peşinat iskontosu yapılıyor. Projenin sahipleri Halkbank ve Vakıf Bank ile birlikte Ziraat Bankası'yla Ziraat Katılım Bankası, projeye katkı payı ödemesi olmaksızın yüzde 1,09 oran ile kredi kullandırıyor.

Bizimtepe Aydos Projesinin Mayıs sonu haziran başı itibarıyla güncel satış fiyatları

Emlak Mimar