Bien’in Lotus serisi ödüle doymuyor

Kıskandıran sadeliğiyle ilhamını Lotus çiçeğinden alan ve tasarımlarıyla göz dolduran Lotus Serisi, dünyanın prestijli kurumlarından Como Kültür Depar...

 
 

Dekorasyon

Lotus Serisi, dünyanın prestijli kurumlarından Como Kültür Departmanı’nın düzenlediği A’Design Awards’da Platin ve Elle Decor Uluslararası Tasarım Ödülleri Yarışması’nda En İyi Tasarım ödüllerinin sonrasında, bu yıl de ARKIMEET Ödülleri’nde, ‘Kullanıcı Konforunu Sağlamaya ve Gereksinimlerini Karşılamaya Yönelik Sistemler’ Kategorisi’nde, RAF Yapı Malzemesi Ödülü’ne layık görüldü.

Kıskandıran sadeliğiyle ilhamını Lotus çiçeğinden alan ve tasarımlarıyla göz dolduran Lotus Serisi, dünyanın prestijli kurumlarından Como Kültür Departmanı’nın düzenlediği A’Design Awards’da Platin ve Elle Decor Uluslararası Tasarım Ödülleri Yarışması’nda En İyi Tasarım ödüllerinin sonrasında, bu yıl de ARKIMEET Ödülleri’nde, ‘Kullanıcı Konforunu Sağlamaya ve Gereksinimlerini Karşılamaya Yönelik Sistemler’ Kategorisi’nde, RAF Yapı Malzemesi Ödülü’ne layık görüldü.

Bien SSG Tasarım Müdürü Tolga Berkay, “Yağmur ormanlarının büyüleyici iklimini banyolara taşıyarak Lotus’un doğasına da gönderme yaptık. Tasarım için çok emek verdiğimiz bu serinin üçüncü ödülünü almasından ötürü büyük gurur ve mutluluk yaşıyoruz. Bir prestijli ödüle daha layık görülmemiz, hem yaptığımıza işe verdiğimiz değerin anlaşıldığını aynı zamanda tasarım alanında farklılığımızı ortaya koyduğumuzu gösteriyor. Tasarım ekibiyle beraber çok çok iyi işlere imza atarak, bu alandaki iddiamızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

3 değişik formda lavabo, değişik şekillerde tasarlanan 2 klozet, küvet ve estetik tavan armatürüyle Lotus Serisi, tam 7 parçadan oluşuyor.

Emlak Mimar